ZDRAVÉ A KRÁSNE VLASY

   

   Vysoké teploty, intenzívne slnko, chlór a soľ sa na vlasoch dokážu poriadne podpísať. Pamätajte, že základom je hydratácia! Doprajte si šampón, kondicionér aj masku, ktoré vlasy vyživia, ale zároveň aj zregenerujú. Vlasy v lete zbytočne nefénujte. Pokiaľ už vlasy potrebujete rýchlo vysušiť, znížte teplotu fúkania na minimum. Ak je to len trochu možné, nechajte vlasy prirodzene uschnúť. A nikdy nechoďte spať s mokrými vlasmi! Budú sa vám potom viac lámať a krepovitieť.  Farbíte si vlasy?

   

  Farbené vlasy potrebujú intenzívnu dávku starostlivosti a hydratácie. Navyše na slnku a vo vode farba dosť trpí, takže výsledkom je blednutie, kedy nakoniec na vlasoch máte úplne iný farebný odtieň, ako ste pôvodne zamýšľali. Využite novú vlasovú radu Color Care, ktorá nielen že ochráni vašu farbu, ale dodá vlasom aj potrebnú starostlivosť a hydratáciu. 

  Ostré slnečné lúče

  Medzi jedenástou a štvrtou sa slnku radšej vyhýbajte alebo aspoň pobyt na ňom čo najviac obmedzte. V túto dobu je slnko pre vlasy skutočným nepriateľom. Intenzívne slnečné lúče vlasy extrémne zaťažujú, oslabujú a vysušujú. V kombinácii so slanou a chlórovanou vodou sa potom nie je čomu diviť, že vlasy strácajú elasticitu, lesk a farbu. S rozčesávaním sa pekne potrápite, vlasy si zničíte a rovnako sa vám nepodarí žiadny kľudný účes vytvoriť. Na pomoc si vezmite Sprej pre ľahké rozčesávanie a lesk vlasov. Určite sa vám ale vyplatí kúpiť si nejaký klobúk alebo niečo na prekrytie hlavy, v čom sa budete cítiť dobre. Nielen, že tým ochránite svoje vlasy, ale budete mať aj skvelý módny doplnok.

  Kondicionér a maska nestačí

  Starostlivosť o vlasy ale nekončí iba rituálom vo forme šampónu, kondicionéru a masky. Po návrate z dovolenky, kde vlasy podliehajú poriadnej dávke slnečných lúčov, vody a väčšiemu potenie, im doprajte poriadnu porciu regenerácie. Nezabúdajte ale ani na pokožku hlavy, ktorá dostáva v letnom období tiež poriadne zabrať. Aby vám nezostali následky v podobe pálenia kože alebo lupín, doprajte si poriadnu starostlivosť. Využite Regeneračnú kúru na vlasy a pokožku hlavy. Vďaka jedinečnému zloženiu posilníte vlasy, dodáte im potrebnú výživu a hydratáciu a zregenerujete aj pokožku hlavy.
  Ak sú vaše vlasy naozaj oslabené a potrebujete im dopriať poriadnu dávku výživy a hydratácie, stavte na Vyživujúci olej na vlasy, ktorý je bohatý na proteíny, lipidy, vitamíny, antioxidanty a prírodné UV filtre. Vlasy nielen vyživuje, ale tiež chráni pred škodlivým UV žiarením. Extrakty z unikátnych bylín z Amazónie, arganový olej a maslo Murumuru napomáhajú k reštrukturalizácii vlasov a prenikajú hlboko do každého vlasového vlákna, vlasy intenzívne hydratujú, poskytujú vysoký lesk a zanechávajú zdravší, hodvábny vzhľad.

  Trápia vás rozštiepené končeky? 

  Rozštiepené končeky vlasov nie je nič, čo by nás v tomto období mohlo prekvapiť, dokážu ale pekne otráviť. Nemusíte sa hneď vrhať po nožniciach a skracovať vlasy o desiatku centimetrov, stačí, keď zvolíte potrebnú starostlivosť a doprajete vlasom niečo naviac. Sérum proti štiepeniu vlasov je jedinečný vlasový prípravok, ktorý intenzívne hydratuje, regeneruje a nekompromisne chráni pred voľnými radikálmi. Účinne odstraňuje problém štiepenia vlasov, regeneruje vlasové končeky a proti štiepeniu pôsobí aj preventívne. Dodáva vlasom žiarivý lesk a eliminuje ich krepovateniu. Obsiahnutý olej z hroznových jadier patrí medzi najsilnejší prirodzený antioxidant, ktorý je bohatý na bioaktívne látky ako sú bioflavonoidy, nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny skupiny B a vitamín E, minerály ako fosfor, draslík, vápnik a magnézium. Ako jeden z málo olejov dokáže regulovať mastnotu, takže nezanecháva na vlasoch mastný film. Ďalšie na vlhkosť bohaté zložky významne zlepšujú zadržiavanie vody vo vlasových vláknach a zanechávajú vlasy hodvábne jemné. Obsiahnutý hodváb zvyšuje lesk vlasov a zlepšuje ich pružnosť a štruktúru. Sérum je vhodné pre suché, krepovité, ale aj chemicky ošetrované vlasy so sklonom k ​​štiepeniu.