• 80 TIPOV NA NAJKRAJŠÍ VIANOČNÝ DARČEK

  Vianoce sa rýchlo blížia, a aby ste si ich tento rok mohli užiť naozaj naplno, nemuseli ste sa stresovať vyberaním tých správnych vianočných darčekov a vyhli ste sa davovému šialenstvu v nákupných centrách, pripravili sme pre vás malého sprievodcu, ako vybrať skvelé darčeky pre celú rodinu z pohodlia vášho domova.

 • PIGMENTOVÉ ŠKVRNY !!! AKO NA NE ?

  Tento rok sa počasie s nami zatiaľ tak trochu zahráva, za posledných pár dní sme poriadne vymrzli, ale marec v kalendári už tak trochu naznačuje, že jar klope na dvere. I keď to asi na veľké odhadzovanie zvrškov hneď tak nebude, nie je nič lepšie ako sa predsa na ten príchod jari tak trochu pripraviť. Pokiaľ totiž patríte medzi tých, ktorí sa každý rok s príchodom slniečka a teplejšieho počasa desia, že na ich tvári sa objavia nevzhľadné pigmentové škvrny, tak je ten najvyšší čas začať s prípravou a prevenciou práve teraz.

 • KOZMETIKA, BEZ KTOREJ SA V SEPTEMBRI NEZAOBÍDETE

  A je to! Je po prázdninách a zatiaľ čo my sme späť z dovolenky, kde sme načerpali spústu energie, naša pokožka vyzerá, ako by potrebovala ďalších pár dní na regeneráciu. Horúčava, UV žiarenie, vietor, soľ alebo chlorovaná voda rovnako ako trebárs klimatizácia našej pokožke príliš neprospievajú a je potrebné po takom letnom hýrení jej dopriať trochu viac starostlivosti, než sme počas leta zvyknutí.

 • LETO VO VLASOCH

  Prázdniny sú pre vlasy zaťažkávajúcim obdobím. Najskôr sa zdá, že im slnko a chlór nevadí. Svoju nespokojnosť totiž dávajú najavo s oneskorením. Preto zabráňte vysušeným končekom a vyblednutej farbe pokiaľ je čas!

   

 • PRODUKTY, BEZ KTORÝCH SA V AUGUSTE NEZAOBÍDETE!

  Tento rok si na letné teploty vážne nemôžeme sťažovať. Posledné dni si užívame slniečka až až a ako to tak vyzerá, ešte nám to nejaký čas vydrží. Niekto jasá, niekto možno až tak nadšený nie je, poďme si ale povedať, že práve v tomto horúcom je treba sa o svoju pleť naozaj starať a dopriať jej tiež trochu regenerácie.

 • RÝCHLE LETNÉ LÍČENIE

  Horúce letné počasie dokáže hocikedy s našim make-upoma s líčením narobiť peknú spúšť. Vplyvom vyšších teplôt, vlhka a zvýšeného potenia sa vám make-up i riasenka ľahšie rozmaže, očné tiene sa zlejú do očného záhybu a rúž sa rozpije. Aké produkty a typ líčenia vybrať, aby váš make-up bol i v horúcich letných dňoch stále perfektný?

 • POVINNÁ KOZMETICKÁ VÝBAVA NA LETO

  Leto je krásne obdobie, na ktoré sa určite všetci tešíme a snažime si ho užiť plnými dúškami. Pre našu pleť to ale môže byť poriadna zaťažkávajúca skúška. Takže pokiaľ po prázdninách nechcete počítať koľko vrások a pigmentových škvŕn vám pribudlo a chcete, aby vaša pleť zostala v perfektnej kondícii, je treba trochu pridať v starostlivosti a svoju pleť naslúchať.

 • AKO SI VYBRAŤ OPAĽOVACÍ KRÉM?

  Máte radi krásne opálenú pokožku a nemôžete sa každý rok dočkať až začnete chytať bronz? Alebo sa naopak snažíte slnečnému žiareniu čo najviac vyhnúť? Či už patríte do akejkoľvek kategórie, v lete sa slnečnému žiareniu skratka nevyhnete.

 • V HLAVNEJ ÚLOHE RÚŽ!

  Nemáte na ne odvahu? Pripadajú vám príliš krikľavé a vyzývavé? Neviete, ako vybrať ten správny? Rúž by mal byť neoddeliteľnou súčasťou každej 

  kozmetickej taštičky a povinnou výbavou každej ženy. Dokonca sa hovorí, že správny počet odtieňov, ktoré by mala vlastniť každá  žena je 12! Koľko ich máte vy? 

 • AKO BYŤ V MÁJI EŠTE KRAJŠIA?

  Jar je v plnom prúde a letná sezóna sa pomaly blíži. Ako ale ideálne pripraviť vašu pleť na horúce letné počasie, aby žiarila zdravím a energiou?  Vybrali sme pre vás zoznam toho najlepšieho, na čo by ste v máji rozhodne nemali zabudnúť!

 • VAŇA ALEBO SPRCHA?

  Čo je pre vás príjemnejšie? Postavíte sa radšej do prúdu tečúcej vody alebo si radšej ľahnete do horúcej vody a poriadne sa zrelaxujete? V oboch prípadoch nájdete nejaké pre a proti. Ako ale obe procedúry využiť na získanie krajšej a zdravšej pokožky? Máme pre vás hneď niekoľko tipov.

 • OČI SÚ BRÁNA DO DUŠE

  Nie nadarmo sa hovorí, že oči sú brána do duše. Veľakrát totiž nemusíte ani nič vysloviť a vaše oči povedia všetko za vás. Vyspali ste sa do ružova? V poslednej  dobe sa vám vo všetkom darí? Alebo ste naopak v strese, nič vám nevychádza, náladu máte pod psa a o kvalitnom spánku počujete len z rozprávania? To všetko prezradí váš výraz tváre a predovšetkým oči. A okrem toho práve očné okolie je oblasť, kde sa vrásky a prejavy starnutia kože prejavujú ako prvé! 

 • JARNÉ POSOLSTVO

  Možno si niektoré z vás už stihli všimnúť, že aj u nás už pribudlo s príchodom novej sezóny taktiež niekoľko noviniek na poli kozmetických produktov. A my stále rozmýšľame, ako sme bez nich mohli doteraz byť.

 • JAR JE TU!

  Konečne je tu jar. Obdobie, na ktoré po dlhej zime netrpezlivo čakáme a možno práve tým dlhým čakaním väčšinou strácame energiu a potrebujeme nejako dobiť baterky. Slnečné lúče, kvitnúca zeleň a spev vtákov sú veľkou motiváciou k osvieženiu našej mysle, tela i domova. Máme pre vás 4 tipy, ktoré osviežia váš každodenný rytmus a naštartujú vás na nasledujúce obdobie.

 • PLASTICKÁ OPERÁCIA BEZ SKALPELU? IDE TO VÔBEC?

  Starnutím pleti sa v posledných rokoch zaoberajú tisíce odborníkov po celom svete a snažia sa neustále vymýšľať  nové veci a ešte viac zdokonaľovať účinné technológie. Naozaj ale môžeme niektorým metódam a prípravkom veriť? Existuje zázrak modernej doby a kozmetiky? 

 • AKO SI UDRŽAŤ ZDRAVÚ PLEŤ V ZIMNOM OBDOBÍ

  Behom zimného obdobia sa pleť viac vysušuje a je omnoho viac náchylná na poškodenie. Môžu za to nízke teploty a taktiež nízka vlhkosť vzduchu. V laboratóriách Jafra Cosmetics sa podarilo prísť na to, ako si udržať pleť zdravú a pružnú i cez zimné obdobie. Vďaka tomu vznikla nová rada produktov Royal Jelly Ritual.

 • AKO PREMENIŤ KÚPEĽŇU NA DOMÁCE KÚPELE

  Nájsť si nejaký čas na oddych a relaxáciu nemusí nutne znamenať utratiť všetky peniaze, zabaliť kufre a odletieť niekam do teplých krajín na dovolenku. Niekdy k tomu postačí i hodina času a prostredie vašej kúpeľne, kde si doprajete poriadnu očistu a relaxáciu v podobe domácich kúpeľov. A verte nám, rozhodne to stojí za to!

 • NOVÝ ROK, NOVÝ ZAČIATOK PRE VAŠU PLEŤ

  Nový rok 2018 je už v plnom prúde! Nech ste si už dali novoročné predsavzatia alebo nie, je dobre si pre seba urobiť aspoň malý plán, čo by sme v roku 2018 chceli skutočne dosiahnuť. A aké sú najčastejšie novoročné predsavzatia, ktoré si my ženy často dávame?

 • AKO NA TMAVÉ KRUHY POD OČAMI?

  Nech máte akýkoľvek problém, my pre vás vždy nájdeme riešenie. Tentokrát sa zameráme na jeden z najčastejších problémov, ktorý ženy riešia, a dáme vám pár tipov, ako si uľahčiť život a urobiť ten váš deň jasnejší ( hlavne pod očami).

   

 • VELKÝ HIT V OBLASTI HYDRATÁCIE

  Urobte krok vpred a vyskúšajte novinku vo svete kozmetiky. 

  V poslednej dobe totiž čoraz častejšie  uzrelo  svetlo sveta

   viac  druhov pleťových balzamov.

  K čomu sú a prečo je vlastne dobré ich používať? 

 • NAJNOVŠIE TRENDY V LÍČENÍ

  O chvíľu začne jar a práve teraz je ten čas vyskúšať aktuálne trendy v líčení z prehliadkových mól. Je jasné, že nie všetko čo sa objaví na svetových prehliadkach, môžete sa tak ľahko preniesť do bežného života, ale môžeme sa nechať inšpirovať.

  Buďte štýlové a vyskúšajte naše najobľúbenejšie trendy pre túto sezónu.

 • ZDRAVÉ A KRÁSNE VLASY

  Ak chcete mať počas celého roka  vlasy lesklé a zdravé, stačí dodržiavať niekoľko zásad. Nie je to žiadna veda a stačí len chcieť.
  Rovnako ako pokožku treba aj vlasy  chrániť pred škodlivým UV žiarením a ďalšími nástrahami, ktoré ich ničia.

 • ČO O NÁS PÍŠU ZÁKAZNÍCI

   

  Mudr. Zuzana Krošláková , obvodná lekárka , Stará Bystrica

  "Musím povedať , že kozmetika JAFRA je úžasná ! Najviac si pochvaľujem výrobky pre zrelú pleť Gold Dynamics a s materskou kašičkou . Veľmi mi pomohli.