Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

VYHNITE SA STRESU A NAKÚPTE VIANOČNÉ DARČEKY VČAS!

Máme tu november a v obchodoch sa začína objavovať vianočná výzdoba, z regálov na nás mávajú čokoládové figúrky a adventné kalendáre a v emailových schránkach objavujeme prvé vianočné ponuky. Zdá sa vám v novembri nakupovať vianočné darčeky ešte skoro? Tak sa skúste zamyslieť ešte raz. Odkladanie nákupu vianočných darčekov a zháňanie na poslednú chvíľu má totiž jednu veľkú nevýhodu. Väčšinou to potom vaša peňaženka pocíti oveľa výraznejšie, ako keď si vianočné darčeky zadovážite včas.

 

Prečo začať už teraz?

Vianoce sú sviatky pokoja. Bohužiaľ to tak niekedy vôbec nevyzerá. Dlhé rady v obchodoch, nákupy na poslednú chvíľu a stres, či to všetko stihneme. Toto všetko má skôr za následok, že namiesto toho, aby sme sa na Vianoce tešili a užívali si tú správnu vianočnú atmosféru, je z nás akurát tak klbko nervov a o sviatkoch nemôže byť ani reč. A čo ešte! Nákupy na poslednú chvíľu majú ešte jednu ďalšiu veľkú nevýhodu.Častokrát totiž pod tlakom nakúpime oveľa viac vecí a utratíme oveľa viac peňazí, ako keby sme si všetko dobre naplánovali a začali riešiť nakupovanie vianočných darčekov včas. Takže naša rada znie: Urobte si plán a začnite už teraz!

 

Ulovte ten perfektný darček ( za tú najlepšiu cenu)

Niekedy viete úplne presne, čo komu chcete darovať, a niekedy zasa vôbec. Keď o tom ale začnete premýšľať už teraz, máte oveľa viac času nájsť to najlepšie, čo bude navyše korenšpondovať i s vašim rozpočtom. Na včasnom nakupovaní je tiež dobré, že máte oveľa širší výber a oveľa viac možností ako tesne pred Vianocami. Darčekov a tovaru je dostaok, nič nie je vypredané, nič nie je popreberané a pošta ale aj ostatné prepravné spoločnosti nie sú zahltené prívalom opozdilcov. Jednoducho máte široké pole pôsobnosti.

 

U nás si vyberie každý

Čo si budeme nahovárať, kozmetika alebo vône sú taký praktický a rokmi overený vianočný darček, ktorý nikdy nikoho neurazí a určite vykúzli úsmev na tvári. Preto sme  pre vás i my pripravili bohatú ponuku rôznych vianočných darčekov, sád a balíčkov so zľavou až 40%, z ktorých si môžete vybrať to najlepšie pre každého člena rodiny. Nemusíte stáť nikde dlhé rady, ani sa tlačiť v obchodoch. Všetko si totiž môžete v kľude objednať online z pohodlia vášho domova alebo zakúpiť v našich partnerských štúdiách. A že si neviete rady a potrebujete poradiť s výberom? Nevadí, i preto sme tu my. Môžete nám napísať na info@jafracosmetics.sk alebo navštíviť partnerské štúdio, ozvať sa našej poradkyni, kde vám  radi poradia s výberom.

 

Prehliadnite si kompletnú vianočnú ponuku darčekov TU.

 

Prajeme vám príjemné nakupovanie bez stresu:)


© 2024 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio