Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

VAŇA ALEBO SPRCHA?

 

Čo je pre vás príjemnejšie? Postavíte sa radšej do prúdu tečúcej vody alebo si radšej ľahnete do horúcej vody a poriadne sa zrelaxujete? V oboch prípadoch nájdete nejaké pre a proti. Ako ale obe procedúry využiť na získanie krajšej a zdravšej pokožky? Máme pre vás hneď niekoľko tipov.

 

Osvieženie v sprche

Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí sa do sprchy vrhnú hneď ráno, je to skvelý spôsob, ako začať deň. Zvlášť vtedy, keď sa začínate sprchovať teplou vodou a potom začnete striedať teplú so studenou. Je to najjednoduchší spôsob na otužovanie tela. Túto techniku ale môžete vyskúšať aj večer. Jemná a chladná masáž vám pomôže spevniť pokožku na prsiach a zadku a upokojí unavené lýtka a chodidlá. Postupujte vždy od nôh smerom k srdcu. Podporíte tak lymfatický systém, ktorý odplavuje všetky nečistoty von z tela. Pokiaľ sa chcete zamerať na odstránenie celulitídy, doplňte do ošetrenia tela telový píling a urobte si pod sprchou jemnú masáž. Vyskúšať môžete Terra One telový peeling Shea Salt s organickými a esenciálnymi olejmi, ktoré pokožku vyhladia, hydratujú a pomôžu spevniť. Ešte väčší účinok dosiahnete, keď budete nohy masírovať pomocou lufy alebo kefky. Pokožka sa oveľa viac prekrví a podporíte látkovú výmenu a prúdenie lymfy.

Ak si chcete v sprche dopriať ozajstný relax a oddych, odporúčame vyskúšať novú SPA aromaterapeutickú tabletku do sprchy.  Vďaka nej sa sprchovanie stane ozajstným zážitkom. Dajte tabletku do sprchovacej vaničky a nechajte ju počas sprchovania voľne rozpúšťať. Postupne sa tak uvoľní a rozvinie jej vôňa s tónmi zázvora a morských rias, ktorá v sprche vytvorí príjemný opar. Budete sa cítiť ako v skutočnom wellness centre.

 

Relax vo vani

Plná vaňa je nesporne spojená s celkovým oddychom a relaxáciou. V teplej vode sa totiž telo uvoľní a zbaví sa stresu. S teplotou vody to ale nepreháňajte, aby vám neostalo nevoľno. Oveľa lepšiu službu svojmu telu preukážete, keď si vyhrejete kúpeľňu a teplotu vody necháte len na 37°C. Pokiaľ si pripravíte kúpeľ s Ukľudňujúcou minerálnou soľou a kvapnete do vane pár kvapiek oleja z rady Terra One, razom sa z vašej kúpeľne stanú hotové kúpele. A čo sa stane s vašou pokožkou? Pokožka bude jemná, mäkká a váčna. Póry sa otvoria a to je ideálny čas na masáž tela pomocou peelingu, kedy odstránite všetky odumreté kožné bunky. Opäť tým napomáhate ku spevneniu pokožky, ktorá tak dokáže oveľa lepšie vstrebať účinné látky z ďalších použitých prípravkov. Po kúpeli preto nezabudnite nakrémovať celé telo výživným telovým krémom alebo mliekom. My sme si zamilovali Terra One telové mlieko s organickými olejmi a bambuckým maslom, ktoré pokožku krásne hydratuje, vyživuje a celkovo ju ukľudní. V relaxácii potom môžete pokračovať pri šálke dobrého bylinkového čaju.


© 2023 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio