Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 € dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate atraktívny darček.

NOVÝ ROK = NOVÝ ZAČIATOK PRE VAŠU PLEŤ

Príchod nového roka vníma každý odlišne. Pre niekoho môže znamenať príležitosť na nový začiatok, pre iného to môže byť dôvod na oslavu a bujarú veselicu. Nech je to už akokoľvek, prelom roka je vždy chvíľou na zamyslenie a bilancovanie. Takže bez ohľadu na to, aký pre vás ten minulý rok bol, stále nás núti premýšľať nad tým, čo sa počas neho zmenilo (alebo nezmenilo) práve pre nás. Čo sa za uplynulý rok podarilo alebo nepodarilo? Čo sme chceli dosiahnuť? Našli sme dostatok motivácie na splnenie svojich cieľov a snov? A čo by sme mohli alebo chceli v novom roku urobiť úplne inak a možno lepšie?

 

Najčastejšie plány alebo predsavzatia, ktoré si na začiatku roka dávame, sa točia väčšinou okolo tém, ako je chudnutie, zdravý životný štýl, vzťahy alebo práca. Lenže aktuálny čas nás núti viac a viac, aby sme sa naučili mať viac času na seba. Teraz je práve ten čas, kedy by sme sa mali skutočne hýčkať, relaxovať a dopriať si tú najlepšiu starostlivosť. A s týmito témami sme pripravení vám pomôcť. Poradíme vám, ako sa naučiť o seba starať, ako sa zbaviť tej vrásky na čele, ktorá vám tak vadí, akú používať kozmetiku a ako dosiahnuť také výsledky, aby ste sa cítili naozaj skvele. 

 

Bilancovanie versus novoročné predsavzatie

Ako sme sa už zmienili, prelom roka je vždy obdobím na bilancovanie roka minulého, ale tiež časom na plánovanie roka nového. Je to moment, kedy rozhodujeme, čo v našom živote alebo prístupe  chceme zmeniť alebo zlepšiť. A novoročné predsavzatia tu majú svoje opodstatnenie. Každé také predsavzatie je malý rituál a rituály majú v našom živote zmysel a svoje miesto. Pokiaľ sa rozhodnete venovať viac času starostlivosti o vašu krásu, kedy inokedy by ste mali začať  než práve teraz! Jediné, čo k tomu potrebujete, je skoncovať s výhovorkami a rozhodnúť sa, že to naozaj chcete. A nový rok je ideálna príležitosť, pretože je vlastne takým symbolom nového začiatku! Vytvorte si preto i vy svoj rituál starostlivosti o pleť a uvidíte, že sa hneď budete cítiť lepšie nielen navonok, ale aj vnútri!

 

Ale ako vlastne začať?

 

Nechajte si poradiť

Poznáte to. Väčšina dôvodov, prečo sa o seba nestaráme je, že nemáme čas, sme už na to staré, alebo naopak mladé, že na nás tak nezáleží, že to nemá cenu a taktiež ani nevieme ako na to. Omyl dámy! Každá z nás má určite právo a možnosť si na seba nájsť čas a skutočne si dopriať takú starostlivosť, akú si zaslúži. A pre ten pocit to za to stojí.

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob je nájsť si naozaj niekoho, kto vám pomôže, poradí a presne vysvetlí, čo vaša pleť potrebuje a naučí vás všetko potrebné, aby ste videli čo najskôr výsledky. Je to lepšie ako hodiny vystávať v drogérii, minúť veľa peňazí a nakoniec aj tak zistiť, že vlastne všetky tie fľaštičky nefungujú, nevyhovujú vám alebo vlastne ani neviete, čo s nimi máte robiť. Ušetríte si s tým mnoho času, peňazí a taktiež vrások.

Kde takého odborníka nájdete? Ak neviete nájsť nášho kozmetického partnera alebo je ďaleko od vášho domova, nezúfajte, máme pre vás i online poradenstvo na info@jafracosmetics.sk  alebo na telefónnom čísle 0907 846 235, kde vás buď odporučíme nášmu partnerovi alebo vám sami poradíme a odporučíme tie najvhodnejšie prípravky pre váš typ pleti. Informácie o našich produktoch získate najlepšie prostredníctvom profesionálov, známe prípravky JAFRA už poznáte, ale ultra-moderné prípravky NIOBLU, ktoré sú vyvíjané a vyrábané vo Švajčiarsku, pozná ešte málo klientiek. Ich zaradenie do nášho portfólia je priamou reakciou na postupné ukončenie predaja vybraných prípravkov JAFRA.

Začať a hlavne vydržať

Pokiaľ ste sa rozhodli začať sa o seba starať, verte, že je to len začiatok. Dôležité je predovšetkým vydržať. Ale nebojte sa, kvôli tomu sme tu my. Od nás dostávate presný plán, čo by ste mali so svojou pleťou robiť. Každá kozmetická konzultantka  či kozmetička, alebo aj my ak nám zavoláte,  vám povieme, čo je pre vašu pleť dôležité, a vy sama sa rozhodnete, čím chcete začať. Či už pôjdete do toho pozvoľna alebo naplno a chcete pre seba naozaj to najlepšie.

Vždy sa pre vás snažíme nájsť to najlepšie riešenie, aby si starostlivosť o pleť u nás mohla dopriať každá z nás. A keď sa náhodou stane, že niečo zabudnete alebo si nie ste isté, ako a čím čistiť pleť, kedy používať sérum, ako správne nanášať očný krém alebo čo robiť,  keď ste práve na cestách, zdvihnite telefón a my vám poradíme. Sme skratka taký priateľ na telefóne. 

Vieme, že každý nový začiatok je trochu ťažký, každá zmena chce nejaký čas a keď si chcete vytvoriť nový návyk, je na to treba mnimálne 21 dní. Preto si i vy doprajte 21 dní a uvidíte, že niekedy sa noazaj zázraky dejú!

 

Prajeme vám len to najlepšie v roku 2023 a tešíme sa na veľa spokojných zákazníkov! 


© 2023 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio