Aktuálne informácie
Vaše objednávky spracovávame a odosielame úplne štandardne.
Ku každej objednávke nad 80 € dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate atraktívny darček.

NOVÝ ROK, NOVÝ ZAČIATOK PRE VAŠU PLEŤ

Je tu nový rok 2019! Či si už dávate novoročné predsavzatia alebo nie, je dobre si pre seba urobiť aspoň malý plán toho, čo by sme v roku 2019 chceli naozaj dosiahnuť. A aké sú najčastejšie novoročné predsavzatia, ktoré si my ženy často dávame? Určite by sme ich spočítali na prstoch jednej ruky. Chceme schudnúť, začať cvičiť, zlepšiť vzťahy, mať na seba viac času a konečne sa o seba začať starať a viac sa hýčkať. S tými prvými vám ale veľmi neporadíme ( alebo nie ešte dnes), ale s čím vám môžeme pomôcť hneď, je, ako sa naučiť o seba starať, ako sa zbaviť tej vrásky na čele, ktorá vám tak vadí, akú používať kozmetiku a ako dosiahnuť také výsledky, aby ste sa cítili naozaj skvelo.

 

Bilancovanie nad minulým rokom a novoročné predsavzatia

Príchod nového roka vníma každý odlišne. Pre niekoho môže znamenať príležitosť nového začiatku, pre iného to môže byť dôvod na oslavu a bujarú veselicu. Či už je to akokoľvek, prelom roka bude vždy chviľkou na zamyslenie a bilancovanie. Čo sa nám minulý rok podarilo alebo nepodarilo, čo sme chceli dosiahnuť, pre čo sme trebárs nenašli dostatok motivácie a čo by sme mohli alebo chceli v novom roku urobiť úplne inak a možno lepšie.

Každé predsavzatie je malý rituál a rituály majú v našom živote zmysel a svoje miesto. Pokiaľ sa rozhodnete venovať viac času starostlivosti o vašu krásu, kedy inokedy by ste mali začať než práve teraz. Jediné, čo k tomu potrebujete je skoncovať s výhovorkami a rozhodnúť sa, že to naozaj chcete. A kedy inokedy, keď nie práve teraz, na nový rok, kedy to pre vás naozaj  môže byť nový začiatok! Vytvorte si preto svoj rituál starostlivosti o pleť a uvidíte, že sa hneď budete cítiť lepšie nielen navonok, ale aj vnútri! Ale ako vlastne začať?

 

Nájdite si odborníka

Poznáme to, väčšina dôvodov, prečo sa o seba nestaráme je, že nemáme čas, sme už na to staré, alebo naopak mladé, že na nás tak nezáleží, že to nemá cenu a taktiež ani nevieme ako na to. Omyl dámy! Každá z nás má určite právo a možnosť si na seba nájsť čas a skutočne si dopriať takú starostlivosť, akú si zaslúži. A pre ten pocit to za to stojí.

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob je nájsť si naozaj niekoho, kto vám pomôže, poradí a presne vysvetlí, čo vaša pleť potrebuje a naučí vás všetko potrebné, aby ste videli čo najskôr výsledky. Je to lepšie ako hodiny vystávať v drogérii, minúť veľa peňazí a nakoniec aj tak zistiť, že vlastne všetky tie fľaštičky nefungujú, nevyhovujú vám alebo vlastne ani neviete, čo s nimi máte robiť. Ušetríte si s tým mnoho času, peňazí a taktiež vrások.

Kde takého odborníka nájdete? Pozrite si napríklad u nás zoznam kozmetických partnerov a nájdite presne to, ktoré sa vám bude páčiť a ktoré máte blízko svojho domova. U našich partnerov dostanete potrebnú starostlivosť, kedy nielen zistíte v akej kondícii je vaša pleť, ale taktiež dostanete podrobný návod ako sa o ňu starať vrátane kompletnej analýzy pleti a doporučenia tých najvhodnejších prípravkov na váš typ pleti. 

Ak je náš kozmetický partner ďaleko od vášho domova, nezúfajte, máme pre vás i online poradenstvo na našej webovej stránke.

 

Začať a hlavne vydržať

Pokiaľ ste sa rozhodli začať sa o seba starať, verte, že je to len začiatok. Dôležité je predovšetkým vydržať. Ale nebojte sa, kvôli tomu sme tu my. Od nás dostávate presný plán, čo by ste mali so svojou pleťou robiť. Každá kozmetická konzultantka  či kozmetička, alebo aj my ak nám zavoláte,  vám povieme, čo je pre vašu pleť dôležité, a vy sama sa rozhodnete, čím chcete začať. Či už pôjdete do toho pozvoľna alebo naplno a chcete pre seba naozaj to najlepšie.

Vždy sa pre vás snažíme nájsť to najlepšie riešenie, aby si starostlivosť o pleť u nás mohla dopriať každá z nás. A keď sa náhodou stane, že niečo zabudnete alebo si nie ste isté, ako a čím čistiť pleť, kedy používať sérum, ako správne nanášať očný krém alebo čo robiť,  keď ste práve na cestách, zdvihnite telefón a my vám poradíme. Sme skratka taký priateľ na telefóne. 

Vieme, že každý nový začiatik je trochu ťažký, každá zmena chce nejaký čas a keď si chcete vytvoriť nový návyk, je na to treba mnimálne 21 dní. Preto si i vy doprajte 21 dní a uvidíte, že niekedy sa noazaj zázraky dejú!

 

Prajeme vám len to najlepšie v roku 2020 a tešíme sa na veľa krásnych žien v našich štúdiách!


© 2021 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio