Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

NAČERPAJTE POZITÍVNU ENERGIU VĎAKA VÔŇAM

 

Od nepamäti nás fascinujú kryštály a drahocenné minerálne kamene. Sú skutočným darom prírody, v ktorej vznikali milióny a milióny rokov, a práve preto sú cenené pre svoje prírodné vlastnosti, krásu, mocnú symboliku i duchovnú energiu. Mnohí ľudia dokonca veria, že pomáhajú k harmonizácii tela a mysle a k dosiahnutiu väčšej spirituality a osvietenia.

 

Pre ich pozitívne a harmonizujúce účinky nájdete vzácne kamene v mnohých podobách od šperkov cez  masážne kamene až po dekoráciu do bytov alebo domácností, kde pomáhajú čistiť priestor a energiu. A práve teraz si môžete túto liečivú silu kameňov užívať každý deň v podobe troch nádherných vôní z kolekcie Jafra Essence. Každá z troch vôní je inšpirovaná jedným vzácnym kameňom, vyvoláva hlboké emocionálne spojenie a privádza do vášho života pozitívnu energiu a vibrácie.

 

Prvá z nich, Jafra Essence Inner Balanceje inšpirovaná jadeitom, kameňom štedrosti, šťastia a prosperity. Jadeit podporuje kúzlo osobitosti, vyrovnáva energiu, upokojuje myseľ a povzdvihuje múdrosť ducha. Vďaka tónom výrazného bergamotu, konvalinky a vetiveru tak navodzuje pocit duchovného prepojenia a hojnosti.

 

Vôňa inšpirovaná ametystom je Jafra Essence Inner Harmony. Ametyst je kameň pokoja, pozitivity a ochrany, zaháňa negatívne emócie, rozvíja intuíciu, rozjasňuje myseľ a poskytuje ochranu pred duchovným nesúladom. JAFRA Essence Inner Harmony zachytáva krásu prítomnej chvíle pomocou šťavnatého ovocia, fialového jazmínu a santalového dreva.

 

Posledná vôňa je Jafra Essence Inner Lovektorá  je inšpirovaná ruženínom, kameňom priateľstva, krásy a bezvýhradnej lásky. Ruženín podporuje láskavosť k sebe a k ostatným. Je pozvánkou k otvoreniu srdca a väčšej dôvere svojim inštinktom a intuícii. JAFRA Essence Inner Love dodáva liečivú silu lásky vďaka upokojujúcemu kardamómu, osviežujúcim bielym kvetom a zmyselnému pižmu.

 

Ruženín je všeobecne jeden z najobľúbenejších vzácnych kameňov a preto iste oceníte, že jeho energiu môžete čerpať ešte pomocou ďalších produktov telovej starostlivosti, ktoré sú zamerané práve na sebalásku a starostlivosť o seba. Taká je i kúpeľová soľ obohatená o ružovú himalájsku e epsomskú soľ a vitamín E je určite tým správnym rituálom pre dokonalú relaxáciu a harmonizáciu tela a mysle. A nepostrádateľní pomocníci pre tú najlepšiu starostlivosť sú tu pre vás ešte sprchový gél so šípkovým olejom a tiež bohaté telové maslo s vitamínmi a bambuckým maslom pre zamatovo hebkú pokožku.

 

Zažijte silu a energiu vzácnych kameňov v podobe krásnych vôní a dokonalej starostlivosti na vlastnej koži. Stačí si len vybrať.


© 2023 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio