Aktuálne informácie
Vaše objednávky spracovávame a odosielame úplne štandardne.
Ku každej objednávke nad 40 € dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate atraktívny darček.

6 TIPOV NA DLHOTRVAJÚCE LETNÉ LÍČENIE

Horúce letné počasie dokáže hocikedy s našim make-upom a s líčením narobiť peknú spúšť. Vplyvom vyšších teplôt, vlhka a zvýšeného potenia sa vám make-up i riasenka ľahšie rozmaže, očné tiene sa zlejú do očného záhybu a rúž sa rozpije. Aké produkty a typ líčenia vybrať, aby váš make-up bol i v horúcich letných dňoch stále perfektný? I tu platí rovnaké pravidlo ako pri bežnej starostlivosti o pleť- vyberať skôr ľahšie a fluidnejšie textúry, ktoré urobia oveľa väčšiubslužbu. Ako teda na to, aby vaše líčenie bolo čo najlepšie a vydržalo čo najdlhšie?

 

Nepodceňujte podkladovú bázu

 

V horúcom letnom počasí potrebujete predovšetkým dobrý základ. Vyberte radšej ľahší krém a nechajte ho dobre vstrebať. Pokiaľ budete make-up alebo podkladovú bázu nanášať na nevstrebaný krém, verte, že sa vám za chvíľu roztečie. Vezmite si na pomoc papierový obrúsok a než budete podkladovú bázu nanášať, odtlačte zbytky krému do obrúska. Až potom nanášajte podkladovú bázu. Na leto určite oceníte Zmatňujúcu podkladovú bázu, ktorá vďaka diamantovému prášku pleť krásne rozžiari a udrží ju dlho perfektnú a matnú. Bázu môžete rozotrieť i na krk a dekolt, ktoré tým krásne prejasníte.

 

Vyberte si ľahší make-up alebo tónovací krém

 

V lete je proste všetko "ľahšie", ako oblečenie, tak i textúry prípravkov. Vyberte rovnakú variantu i make-upu. Ideálny je napríklad  Jafra Royal rozjasňujúci make-up, ktorý  je krásne fluidný, dobre sa s ním pracuje a pleť je žiarivá a hydratovaná. Naviac vďaka SPF 20 chránite pleť pred škodlivými UV lúčmi. Pokiaľ máte pleť mastnejšiu, vyberte skôr Jafra rozjasňujúci make-up v tyčinke. Ten udrží pleť zamatovú a matnú. nemá však ochranu proti slnečnému žiareniu, takže tú musíte doplniť v podkladovom kréme. Zvlášť v lete sa držte pravidla nanášať naozaj tenkú vrstvu make-upu. Radšej by ste sa vyhli make-upu úplne? Tak potom vyberte tú najvhodnejšiu textúru krycieho prípravku, ktorým je CC krém. Je to podklad, ktorý vám na leto úplne stačí a zaistí vašej pleti krásne jednotný tón a perfektný vzhľad počas celého dňa.

 

Ako prvá pomoc pomôže púder

 

Púder majte vždy pri sebe. Pomôže ako prvá pomoc na zmatnenie pleti a upravenie make-upu počas dňa. Tu je najlepšou voľbou Royal  transparentný zmatňujúci  púder. Pokiaľ vôbec nie ste zvyknuté používať make-up alebo ho jednoducho nechcete, na leto vám na zjednotenie pleti poslúži i Vyvažujúci kompaktný púder, ktorý pomáha absorbovať mastnotu a dodáva zjednotený a matný vzhľad.

 

Bronzujte a rozjasňujte!

 

Rozjasňovač a bronzer je "must-have" produkt na leto. Na celkové rozjasnenie pleti použite Biely krémový rozjasňovač, ktorý môžete zmiešať s vašim hydratačným krémom alebo s make-upom. Pokiaľ chcete rozjasniť len určité partie tváre a chcete docieliť takzvaný glowing efekt, použite Rozjasňovač v tyčinke, ktorý má krémovú textúru a je teda ideálne ho aplikovať na make-up. Rozotrite ho na oblasť lícnych kostí, stred čela, hornú peru, pod obočie a na koreň nosa a jemne vklepkajte do pokožky.V púdrovej forme vám ako rozjasňovač krásne poslúžia Royal rozjasňujúci púder.  Ľahkú vrstvu rozjasňovača naneste opäť na partie lícnych kostí, stred čela, hornej pery, pod obočie a na špičku nosa a koreň nosa. Na zvýraznenie vášho opálenia, a aby tvár vyzerala sviežo, použite bronzový púder , ktorý je na leto ako stvorený a ktorý vašej pleti dodá väčší výraz!

 

Spoľahnite sa na riasenku

 

Vo chvíli, kedy nestíhate vôbec žiadne líčenie, riasenka to vždy zachráni. Zvlášť ale v lete sa na ňu potrebujete naozaj spoľahnúť. Vyberte preto radšej variantu, ktorá zostane na svojom mieste celý deň a zaistí vám perfektný vzhľad bez starostí, ako trebárs Royal luxusná riasenka.  Ani po roztečených očných tieňoch určite netúžite, preto i v tomto prípade sa oplatí urobiť dobrý základ. Vyhnite sa aplikácii očného krému priamo na pohyblivé viečko a ako podklad použite buď Biely krémový rozjasňovač, ktorý oko krásne rozžiari, alebo Podkladovú bázu pod očné tiene, ktorá vám urobí veľkú službu a udrží tiene na svojom mieste.

 

Zvýraznite pery

 

I tu platí pravidlo odľahčiť textúru. Pokiaľ chcete zostať pri klasickom rúži, vyberte skôr hydratačný ako je Moisture Rich alebo Royal Color.  Čo sa týka odtieňov, vyberajte skôr prirodzene ružové, s nádychom oranžovej alebo neutrálne farby. Výrazné a hutnejšie textúry si nechajte skôr na večerný make-up. Vaše pery v lete ocenia predovšetkým výživný balzam na pery, ale dobrú službu vám urobí i lesk na pery , ktorý pery rozžiari a dodá svieži a prirodzený vzhľad. 

 


© 2021 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio