Aktuálne informácie
Oslávte s nami 11 rokov v SR.
Pre zľavu 10% zadajte kód jafra10.
Ku každej objednávke nad 80 € dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate atraktívny darček.

3 TIPY, AKO PRIPRAVIŤ PLEŤ NA LETO

I keď to v tejto chvíli vyzerá, že si z nás počasie robí skôr bláznov, stále pevne veríme, že to ozajstné  leto, teplo a hrejivé lúče naozaj prídu. Že si konečne začneme užívať krásne teplé dni, budeme tráviť viac času vonku, vyrazíme niekde na výlet alebo už možno i na dlhšiu dovolenku.
Pre nás sú toto všetko určite pozitívne správy a dôvod na radosť i na lepšiu náladu, pre našu pleť je ale teplé počasie a ostré slnečné lúče zaťažkávajúca skúška.

Ako teda svoju pleť pripraviť, aby i po lete bola stále v skvelej kondícii a nemuseli ste na jeseň prepočítavať koľko pigmentových škvŕn a vrások vám počas posledných týždňov pribudlo?

 

Stavte na séra

Chcete mať istotu, že svoju pleť skutočne ochránite pred vznikom rôznych nepekných pigmentácií, viditeľných vrások a dehydratácie spôsobené vplyvom väčšieho slnečného žiarenia, vody, vetra a zmien klímy? Tak si poistite zdravie svojej pleti vhodným sérom. Veľkým pomocníkom bude napríklad Spevňujúci hydrogél so zlatom, ktorý zaistí potrebnú výživu, hydratáciu a spevnenie, alebo Sérum na pigmentové škvrny s vitamínom C, ktoré pomáha zabrániť tvorbe škvŕn a zjednocuje farebný tón pleti, či Ultra-hydratačné sérum s vitamínom E, ktoré poskytuje pleti intenzívnu hydratáciu počas 24 hodín a posilňuje kožnú bariéru.

 

Nepodceňujte slnečné lúče

Síce to aktuálne vyzerá, že tento bod ešte nie je na poradí dňa, ale nenechajte sa zmiasť.  Po zime, kedy je naša pleť ostrému slnečnému žiareniu vystavená minimálne, sú pre ňu prvé jarné lúče dosť zradné. Preto i v tomto období  netreba  zabúdať na dostatočnú ochranu proti slnku a používať prípravky s dostatočným UV filtrom. Pokiaľ sa len nechcete ticho prizerať, ako sa na vašej pleti množia pigmentové škvrny a pribúdajú vrásky, nebojte sa siahnuť po dennej starostlivosti s SPF 30. Ak je vaša pleť o niečo náchylnejšia alebo má väčšie sklony k pigmentáciám, určite by vo vašej kúpelni nemal chýbať krém s SPF 50.

 

Vložte sa do rúk profesionálov

Chcete mať 100 percentnú istotu, že vaša pleť, pokožka celého tela i vlasy budú na leto naozaj pripravené, vložte sa do rúk profesionálov. 

Vždy je potrebné, aby ste si vyberali prípravky, ktoré sú vhodné na váš konkrétny typ pleti a ktoré budú vyhovovať vašim aktuálnym potrebám. Takže pokiaľ chcete mať istotu, že nešliapnete vedľa a nechcete kupovať mačku vo vreci, vyberte si svoj obľúbený salón alebo štúdio, kde vám naše kozmetičky alebo kozmetické konzultantky pomôžu s diagnostikou pleti a odporučia vám tie najvhodnejšie prípravky, vďaka ktorým dosiahnete viditeľné výsledky a dlhodobé výsledky.

Pokiaľ vo vašej blízkosti sa naše štúdio nenachádza, kontaktujte nás TU.

 

Tešíme sa na vás!

 


© 2022 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio