Aktuálne informácie
Vaše objednávky spracovávame a odosielame úplne štandardne.
Ku každej objednávke nad 40 € dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate atraktívny darček.

3 TIPY, AKO PRIPRAVIŤ PLEŤ NA LETO

I keď to v tejto chvíli vyzerá, že si z nás počasie robí skôr bláznov, stále pevne veríme, že to ozajstné  leto, teplo a hrejivé lúče naozaj prídu. Že si konečne začneme užívať krásne teplé dni, budeme tráviť viac času vonku, vyrazíme niekde na výlet alebo už možno i na dlhšiu dovolenku.
Pre nás sú toto všetko určite pozitívne správy a dôvod na radosť i na lepšiu náladu, pre našu pleť je ale teplé počasie a ostré slnečné lúče zaťažkávajúca skúška.

Ako teda svoju pleť pripraviť, aby i po lete bola stále v skvelej kondícii a nemuseli ste na jeseň prepočítavať koľko pigmentových škvŕn a vrások vám počas posledných týždňov pribudlo?

 

Vložte sa do rúk profesionálov

Po tých dlhých mesiacoch, kedy sme boli odkázané sa o svoju pleť starať len v priestore našej kúpelne, je teraz najvyšší čas zdvihnúť telefón a čo najskôr sa objednať do kozmetického salóna alebo štúdia, kde vaša pleť i vy samé dostanete naozaj takú starostlivosť, akú si zaslúžite. Je to ten najlepší spôsob, ako vašej pleti dopriať poriadnu dávku regenerácie, zistiť, v akej je kondícii, či nepotrebujete niečo vylepšiť a doplniť, ale hlavne...je to možnosť, ako si i vy môžete oddýchnuť, vyčistiť hlavu a konečne trochu viac zrelaxovať. Tak dlho sme nemohli ísť vôbec nikde, že teraz, keď sa to už konečne dá, nemali by sme váhať ani minútu.

 

Nepodceňujte slnečné lúče

Síce to stále vyzerá, že toto ešte nie je na poradí dňa, pretože slniečko sa stále schováva a teplého a slnečného počasia sme si počas jari zatiaľ veľmi neužili, ale nenechajte sa zmiasť. Po dlhej zime, kedy je naša pleť ostrému slnečnému žiareniu vystavená minimálne, sú pre ňu prvé jarné lúče dosť zradné. Preto i v tomto období  netreba  zabúdať na dostatočnú ochranu proti slnku a používať prípravky s dostatočným UV filtrom. Pokiaľ sa len nechcete ticho prizerať, ako sa na vašej pleti množia pigmentové škvrny a pribúdajú vrásky, nebojte sa siahnuť po dennej starostlivosti s SPF 30. Ak je vaša pleť o niečo náchylnejšia alebo má väčšie sklony k pigmentáciám, určite by vo vašej kúpelni nemal chýbať krém s SPF 50.

 

Ešte si to poistite

Chcete mať istotu, že vašu pleť naozaj ochránite pred vznikom rôznych nepekných pigmentácií, dehydratácii a viditeľných vrások vplyvom väčšieho slnečného žiarenia, vody, vetra a klimatických zmien?

Tak máme pre vás ešte jeden tip. Poistite si zdravie vašej pleti vhodným sérom. Veľkým pomocníkom vám bude Spevňujúci hydrogél so zlatom, ktorý zaistí potrebnú výživu, hydratáciu a spevnenie, alebo napríklad Sérum na pigmentové škvrny s vitamínom C, ktoré pomáha zabrániť tvorbe škvŕn a zjednocuje farebný tón pleti.

Ešte ale jeden dôležitý tip na záver. Vždy je potrebné, aby ste si vyberali prípravky, ktoré sú vhodné na váš konkrétny typ pleti a ktoré budú vyhovovať vašim aktuálnym potrebám. Takže pokiaľ chcete mať istotu, že nešliapnete vedľa a nechcete kupovať mačku vo vreci, vyberte si svoj obľúbený salón alebo štúdio, kde vám naše kozmetičky alebo kozmetické konzultantky pomôžu s diagnostikou pleti a odporučia vám tie najvhodnejšie prípravky, vďaka ktorým dosiahnete viditeľné výsledky a dlhodobé výsledky.

 

Tešíme sa na vás!

 


© 2021 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio