VIANOČNÉ DARČEKY PRE KAŽDÉHO

  Stále si ešte lámete hlavu, čím potešiť alebo prekvapiť vašich blízkych na Vianoce? Desí vás davové šialenstvo v obchodných centrách a dlhé rady v obchodoch? Nezúfajte! Máme pre vás riešenie, ako vyriešiť darčeky pre celú rodinu z pohodlia vášho domova! Darovať totiž kozmetiku je vlastne čisto praktická záležitosť, ktorá nikoho neurazí. Ba naopak, v dnešnej uponáhľanej dobe tak “donútite” svojich blízkych, aby si na seba urobili čas a dopriali si trochu kľudu a relaxácie. A čo teda vybrať pre maminku, pre babku, alebo aký darček dať svojmu mužovi?

   

  Starostlivosť o pleť pre ženy

  Máte svoju obľúbenú radu pleťovej kozmetiky? Priala by ste si váš rituál niečím doplniť? Alebo vaše srdce už dlho po nejakej ucelenej rade túži, ale ešte ste nemali možnosť si ju zadovážiť? Tak toto je ten ideálny čas. Odkážte do tejto kategórie svojho muža, prípadne vášho Ježiška, a napíšte si svoj zoznam prianí. Práve teraz totiž nájdete v našej ponuke nielen zvýhodnené sady pleťovej starostlivosti,  ale naviac k pokročilým a kompletným setom získate Revitalizačný pleťový elixír ako darček. A to určite stojí za to!

   

  Darčekové sady pre maminku

  Poznáte to! Väčšinou sa sebe dosť šetria a keď sa spýtate, čo by si priali, nič nepotrebujú. Zaobstarajte im preto pod stromček niečo, čo by si samé nekúpili. U nás je určite favoritom darčeková sada Royal Jelly, v ktorej nájdete tri úplne bezkonkurenčné produkty s materskou kašičkou, ktoré dokážu úplné zázraky. Ak chcete svojej maminke dopriať poriadnu dávku oddychu a relaxu, tak iste nešliapnete vedľa s akoukoľvek darčekovou sadou z rady SPA domáce kúpele. Tie sú totiž ozajstný balzam na nervy! A nielen na ne! Takou klasikou a stálicou sú samozrejme vône. Hodil by sa vám tip, ako vybrať tú správnu? Kuknite na článok tu a bude vám hneď všetko jasné.

   

  Darčekové sady pre starú mamu

  Zaobstarať darček pre starú mamu sa väčšinou ukazuje ako trochu náročnejšia disciplína. My pre vás máme ale hneď niekoľko tipov, ktoré by mohli byť tie správne. Tak napríklad darčeková sada na ruky Happy Hands, do nej si môžete vybrať dva rôzne výrobky, je to voľba pre starú mamu veľmi potrebná. Alebo taká darčeková sada na nohy Happy Feet, v ktorej pre zmenu nájdete i špeciálne ponožky ako darček, by mohla vykúzliť úsmev na tvári. I stará mama si ale zaslúži oddych a poriadny relax. A ako sme sa už zmienili, pre tieto prípady sú skvelou voľbou produkty a darčekové sady SPA domáce kúpele.

   

  Pre sestru alebo kamarátku

  Nejakú tú drobnosť z dekoratívnej kozmetiky ocení určite každá žena a dievča. Pre tieto prípady máte k dispozícii nespočetné množstvo rôznych variant od riasenky, rúžu cez paletky očných tieňov až po lak na nechty. Ak sa ale chcete trochu blysnúť, skúste staviť na darčekové sady Royal Color. Dokonalé farby a skvelé textúry, ktoré vykúzlia nielen perfektný vzhľad, ale zároveň ošetrujú pleť. Trefou do čierneho by ale mohol byť i Glamour Eye Set. Podkladová báza na oči, očné tiene a očná linky vo fixke sú totiž must- have pre každú z nás.

   

  Darčekové sady pre muža

  Či už hľadáte darček pre akéhokoľvek muža svojho života, máte z čoho vyberať. Od klasiky ako je kolínska voda, balzam po holení až po toaletku či parfém. Hitom by mohli byť ale predovšetkým darčekové sady, v ktorých nájdete vôňu, balzam po holení a deodorant. Našimi obľúbenými sú sady Legend a Navigo Homme. Pokiaľ  by ste ocenili nejaký trochu originálnejší darček pre muža, tak určite neohrdnete horúcou novinkou v podobe pleťovej starostlivosti Royal Men, ktorou potešíte predovšetkým náročnejších mužov, ktorí sa o seba radi starajú. Ale možno nielen tí!

   

  Darček úplne pre každého

  Nechce sa vám vyberať konkrétny darček? Bojíte sa, žeby ste sa úplne netrafili dotyčnému do vkusu? Nevadí. Pre tieto prípady sú stále k dispozícii darčekové šeky v rôznych hodnotách, za ktoré si obdarovaný môže vybrať darček, aký bude chcieť. A vy máte tak trochu o starosť menej.