Aktuálne informácie
Vaše objednávky spracovávame a odosielame úplne štandardne.
Ku každej objednávke nad 40 € dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate atraktívny darček.

VIANOČNÉ DARČEKY PRE KAŽDÉHO

Stále si lámete hlavu, čím potešiť alebo prekvapiť vašich blízkych na Vianoce? Nechce sa vám behať po obchodoch a zháňať darčeky na poslednú chvíľu? Nezúfajte! Máme pre vás riešenie! U nás môžete vyberať darčeky online a pokiaľ si nebudete istí výberom, radi vám poradíme.

 

Nebudeme si nič nahovárať. Nadeliť kozmetiku pod stromček je vlastne čisto praktická záležitosť, ktorá nikoho neurazí. Ba naopak, v dnešnej uponáhľanej dobe tak "donútite" svojich blízkych, aby si na seba našli čas a dopriali trochu pokoja a relaxácie. Ale čo vlastne vybrať pre maminku, pre starú mamu, alebo nejaký darček dať svojmu mužovi? Kuknite naše tipy a hneď v tom rozhodovaní budete mať trochu jasno.

 

Starostlivosť o pleť pre ženy

 

Máte svoju obľúbenú radu pleťovej kozmetiky? Priali by ste si váš súčasný rituál niečím doplniť? Alebo vaše srdce už dlho po nejakej ucelenej rade túži, ale ešte ste nemali možnosť si ju zaobstarať? Tak toto je ten ideálny čas. Odkážte do tejto kategórie svojho muža, prípadne vášho Ježiška, a napíšte si svoj zoznam prianí. Práve teraz totiž nájdete v našej ponuke všetky zvýhodnené sety starostlivosti o pleť s darčekom navyše ZADARMO. Ku všetkým setom získate Royal Jelly sérum s vitamínom A v hodnote 47 €. A to určite stojí za to!

 

Darčekové sady pre maminku

 

Poznáte to! Väčšinou na sebe dosť šetrí a keď sa spýtate, čo by si priala, nič nepotrebuje. Obstarajte jej preto pod stromček niečo, čo by si sama nekúpila. Za nás je určite favoritom darčeková sada Royal Jelly, v ktorej nájdete tri úplne bezkonkurenčné produkty s materskou kašičkou, ktorá dokáže úplné zázraky. Ak chcete svojej mamičke dopriať poriadnu dávku oddychu a relaxácie, tak určite nešliapnete vedľa s akoukoľvej darčekovou sadou z rady SPA domáce kúpele. Tie sú totiž úplný balzam na nervy! A nielen na ne! Staviť môžete na horúcu novinku v podobe sady Tahiti s výťažkom z fíg a ibišteka. Takou klasickou stálicou sú samozrejme tiež vône.

 

Darčekové sety pre babičku

 

Zadovážiť darček pre babku sa väčšinou javia ako trochu náročnejšia disciplína. My pre vás máme ale hneď niekoľko tipov, ktoré by mohli byť tá správna voľba. Tak napríklad dareková sada na ruky Happy Hands, do nej si môžete vybrať dva rôzne výrobky, je určite vec pre babičku veľmi potrebná. Alebo taká darčeková sada na nohy Happy Feet, v ktorej pre zmenu nájdete i špeciálne ponožky ako darček, by mohla určite vykúzliť úsmev na tvári. I babička si ale zaslúži oddych a poriadny relax. A ako sme sa už zmienili, pre tieto prípady sú skvelá voľba produkty a darčekové sady SPA domáce kúpele.

 

Pre sestru alebo kamarátku

 

Nejakú tú drobnosť z dekoratívnej kozmetiky ocení každá žena a dievča. Pre tieto prípady máte k dispozícii nespočetné množstvo variant od riasenky, rúžu cez paletky očných tieňov až po lak na nechty. Ale ak sa chcete trochu blysnúť, skúste staviť na darčekové sady Royal Color. Dokonalé farby a skvelé textúry, ktoré vykúzlia nielen perfektný vzhľad, ale zároveň aj ošetrujú pleť. Zásah do čierneho by ale mohol byť i Glamour Eye Set. Podkladová báza na oči, očné tiene a očná linka vofixke sú totiž must-have pre každú z nás.

 

Darčekové sady pre muža

 

Či už hľadáte darček pre akéhokoľvek muža vášho života, máte určite z čoho vyberať. Od klasiky ako je kolínska, balzam po holení až po toaletku či parfém. Hitom by mohli byť ale predovšetkým darčekové sady, v ktorých nájdete vôňu, balzam po holení a deodorant. Naši obľúbenci sú sady Legend a Navigo Homme. Pokiaľ by ste ocenili nejaký trochu originálnejší darček pre muža, tak určite neohrdnete prípravky pleťovej kozmetiky Royal Men, ktorými potešíte predovšetkým náročnejších mužov, ktorí sa o seba radi starajú. Ale možno nielen tí!

 

Darček úplne pre každého

Neviete, čo presne vybrať? Alebo sa skratka bojíte, že sa niekomu úplne presne netrafíte do vkusu? Nevadí! I pre vás sme našli riešenie. Stavte na darčekový šek, vďaka ktorému si obdarovaný môže vybrať presne to, po čom sám túži. Takže radosť im urobíte určite.

 

Nie ste si istí a potrebovali by ste predsa len trochu pomôcť s výberom? Obráťte sa na nás, ochotne vám pomôžeme s výberom toho najlepšieho produktu.

 


© 2021 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio