Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

VELKÝ HIT V OBLASTI HYDRATÁCIE

 

Balzamy sú skvelé práve na udržanie dostatočnej hydratácie v najvrchnejšej vrstve pokožky. Pokiaľ vám váš krém nestačí a vy cítite, že je vaša pleť stále suchá a dehydratovaná, je čas siahnuť po balzame. Sú totiž skvelé na extrémne suchú pleť a na oblasti, ktoré sú veľmi namáhané ako sú napríklad lakte, kolená alebo členky.

 

Balzam na pery? Samozrejme. Balzam na vlasy? Určite. Ale balzam na pleť? Pravdepodobne nepatrí medzi produkty, ktoré vás napadnú ako prvé, keď si predstavíte starostlivosť o pokožku, ale poslednú dobu berú práve pleťové balzamy kozmetický priemysel útokom. A to z veľmi dobrého dôvodu. Pleťové a telové balzamy alebo rôzne kozmetické maste sa v minulosti používali väčšinou len na drobné rany alebo odreniny, ale v posledných rokoch našli svoje miesto v bežnom režime starostlivosti o pleť všade po celom svete.

 

Naozajstný balzam je zmesou rôznych voskov, olejov a masiel a neobsahuje žiadnu vodu. Z tohto dôvodu je omnoho intenzívnejší ako bežné krémy alebo fluidy. Balzamy sa odparujú oveľa pomalšie než prípravky s ľahšou textúrou a vaša pokožka má totiž oveľa viac času vstrebať viac účinných látok a doplniť hydratáciu. Ich schopnosť udržať v pokožke vysoké percento vlhkosti tak zaisťuje koži i silnejšiu ochrannú bariéru. Neprítomnosť vody tiež umožňuje, aby bolo v jednom produkte obsiahnutých oveľa viac účinných a výživných látok a vznikol tak multifunkčný produkt, ktorý môžete použiť na viac problematických miest.

 

Najnovším trendom v oblasti balzamov sú čistiace balzamy. Nielen, že prinášajú dlhotrvajúcu úľavu pre vašu pokožku, ale sú tiež ideálne na cestovanie. Klasický pleťový balzam má však rozhodne svoje právoplatné miesto v každodennej starostlivosti o pleť. Začať môžete hneď! Vyskúšajte nový Royal Jelly extra zjemňujúci balzam obsahujúci materskú kašičku, ktorá je bohatá na aminokyseliny, komplex vitamínov, minerálnych látok  a stopových prvkov. Medzi ďalšie ingredience patrí med Manuka, bambucké, kokamové a kakaové maslo a tiež zmes olejov. Vďaka bohatému zloženiu balzam okamžite rehydratuje a obnovuje pokožku, poskytuje okamžitú úľavu a zanecháva pocit jemnosti a komfortu.

 

Takže ak nabudúce budete potrebovať doplniť váš obľúbený prípravok na každodennú hydratáciu, stavte na pleťový balzam a uvidíte, že sa už bez neho nezaobídete! 

 

 


© 2023 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio