Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

U NÁS MÔŽETE VIANOČNÉ DARČEKY KUPOVAŤ ONLINE

Tento rok to síce na žiadne veľké behanie po obchodoch veľmi nevyzerá, ale o to jednoduchšie a ľahšie by nakupovanie vianočných darčekov mohlo byť. Nemusíte sa nikde tlačiť, stáť dlhé rady a celý nákup dostanete pohodlne až pred dvere. A nadeliť si pod stromček kozmetiku je nielen praktická záležitosť, ale v tejto dobe je to i spôsob, ako dopriať sebe a svojim blízkym tak potrebnú starostlivosť a relaxáciu. Tak sa kľudne usaďte, urobte si dobrú kávu alebo teplý čaj a môžete začať vyberať. My sme pre vás totiž pripravili množstvo pekných darčekových sád, z ktorých vyberiete pre každého člena rodiny.

 

Zdá sa vám to ešte skoro?

Zdá sa vám, že je na nákupy vianočných darčekov stále ešte skoro? Skúste sa na to pozrieť trochu z inej strany. Vianoce sú sviatky pokoja. Bohužiaľ to tak niekedy ale vôbec nevyzerá. Vďaka nákupom na poslednú chvíľu sa totiž dostávame dosť často do stresu, či všetko stihneme. A na miesto toho, aby sme sa na Vianoce tešili a užívali si tú správnu vianočnú atmosféru, je z nás akurát tak uzlíček nervov a o sviatkoch nemôže byť ani reč. A čo viac, nákupy na poslednú chvíľu majú ešte jednu ďalšiu veľkú nevýhodu. Častokrát totiž pod tlakom nakúpime oveľa viac vecí a minieme oveľa viac peňazí ako keby sme si všetko dobre naplánovali a začali riešiť nakupovanie vianočných darčekov včas. A čo si budete nahovárať, tento rok sme si nervov užili až až. Tak si doprajte trochu pokoja, urobte si plán a začnite hneď.

 

U nás si vyberie každý

Poďme si to povedať narovinu, kozmetika alebo vôňa je taký praktický a rokmi overený vianočný darček, ktorý nikdy nikoho neurazí a určite vykúzli úsmev na tvári. Preto sme pre vás i my  pripravili bohatú ponuku rôznych vianočných darčekov, setov a balíčkov so zľavou až 50%, z ktorých si môžete vybrať to najlepšie pre každého člena rodiny. A všetko si môžete v kľude objednať online z pohodlia vášho domova. Tak skúste preskúmať vianočnú ponuku a uvidíte, že vám určite niečo padne do oka.

 

Ulovte ten perfektný darček

Niekedy viete úplne presne, čo komu chcete darovať, a niekedy zasa vôbec. A preto je i naša ponuka taká pestrá a bohatá. Nájdete u nás hneď niekoľko rôznych setov pleťovej kozmetiky vrátane najnovšej rady Royal Defy, ktorá je určená i pre tú najnáročnejšiu a zrelú pleť. Ani páni u nás neobídu nakrátko. A pretože vieme, že i pre nich je starostlivosť o pleť taká dôležitá, máme pre nich skvelú pleťovú radu Royal Men. Pokiaľ vyberáte pre širší okruh rodiny, hodiť sa vám budú určite rôzne darčekové sety telovej alebo dekoratívnej kozmetiky. A z noviniek vám dáme hneď dva tipy. Prvým je vianočná telová sada Dream Wish Love s jemnými tónmi zázvora, ružového čaju a kašmeranu, ktorá vďaka svojej vôni navodzuje pocit oddychu a relaxácie. A druhám tipom je telová sada Tahiti s výťažkami z ibišteka a fíg, ktorá dokáže úžasne uvoľniť nielen telo, ale aj zmysly. A na výber je toho ešte oveľa viac. Celú vianočnú ponuku môžete preskúmať tu.

 

A že si neviete rady a potrebujete poradiť s výberom? Nevadí, i preto sme tu tiež. Môžete nám napísať na info@jafracosmetics.sk, kde vám s tým radi poradíme s výberom.

 

Prehliadnite si kompletnú ponuku vianočných darčekov TU.

 

Prajeme vám príjemné nakupovanie bez stresu :)


© 2023 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio