TIPY NA VIANOČNÉ DARČEKY DO 25 euro

   

  Rozhodli sme sa, že vám tohtoročné nákupy a zháňanie darčekov naozaj uľahčíme. Takže pokiaľ ešte nemáte všetky darčeky vyriešené a hodila by sa vám nejaká inšpirácia, tak ju tu máte. A tentokrát bude naozaj špeciálna. Pokiaľ totiž zháňate maličkosť, ktorá by potešila vašich blízkych, najlepšie kamarátku alebo tetu, ktorú ste dlho nevideli, a nemáte príliš veľký rozpočet, našli sme pre vás tipy na darčeky a darčekové sady, ktoré si zaobstaráte do 25 eur. Ste pripravení? Tak poďme na to!

   

  Pre krásnu pleť

  Pleťových masiek nikdy nie je dosť. Je to práve ten prípravok starostlivosti o pleť, ktorý by mal byť súčasťou pravidelného rituálu starostlivosti o pleť každej ženy, ale zároveň je to produkt, ktorý môžete ľubovoľne meniť, striedať alebo skratka pridať ku starostlivosti. Takže, pokiaľ by sa vám páčilo dopriať svojej sestre, maminke alebo kamarátke naozaj niečo viac, maska bude tá správna voľba a nájde určite čestné miesto v každej kúpelni. Siahnuť môžete ideálne po maskách z rady Royal Boost, ktoré sú nabité prírodnými ingredienciami a super foods, alebo po maske Malibu Miracle, ktorá sa dá využiť ako peeling.

   

  Fantastický relax

  Univerzálnym darčekom pre väčšinu vašich blízkych sú prípravky na telo. Viete, že vašu babku trápia veľmi suché ruky? Tak si zadovážte darčekovú sadu Royal Olive, ktorá je obohatená o zmes masiel, olejov a vitamínov a má jemnú prírodnú vôňu, alebo napríklad sadu Happy Hands. Hodila by sa niekomu z vašich blízkych naopak sada na ošetrenie nôh? Podľa vlastného uváženia si do sady môžete vybrať kombináciu dvoch najvhodnejších produktov a ešte naviac dostanete jedinečné hrejivé ponožky ako darček. Pre náročnejšie dámy by sme tu mali niečo špeciálnejšie. Ak máte v okolí niekoho, kto si potrpí na telové oleje, určite neváhajte a darujte sadu Royal Almond, po ktorej je pokožka nádherne hydratovaná, vláčna a naviac krásne vonia po horkých mandliach.

   

  Páči sa vám niečo farebné?

  To, čo určite ocení každá žena, je riasenka. A keď k nej ešte pridáte nejaký pekný rúž, na svete je super darček. Za špeciálnu a zvýhodnenú cenu nájdete riasenku a rúž ako Glamour Finish Set a oba produkty si môžete vybrať presne podľa ľubovôle. Radosť pod stromčekom by mohla urobiť i paletka očných tieňov Trio, ktoré môžete vyberať hneď z desiatich farebných kombinácií.

   

  Vône ako záchrana

  Ak si neviete rady, stavte na niečo voňavé. Vôňou totiž určite nič nepokazíte. Máme pre vás hneď 2 tipy, s ktorými sa zmestíte do 25 euro. Toaletná voda nielenže penke vonia, ale aj skvele vyzerá, je ovocná vôňa Double Nature Sexy, ktorá je kombináciou kafírovej limetky, mandarinky a granátového jablka s tónmi manga a guavy. Alebo môžete skúsiť netradičnú kombináciu nektarinky a frézie s tónmi vanilky a mošusu s názvom Girl Squad. A aby toho nebolo málo, dostanete ešte ku každej vôni mini verziu do kabely.

   

  Nemôžete sa rozhodnúť?

  Neviete, čo presne vybrať? Alebo sa skratka bojíte, že sa niekomu úplne presne netrafíte do vkusu? Nevadí! I pre vás sme našli riešenie. Stavte na darčekový šek, vďaka ktorému si obdarovaný môže vybrať presne to, po čom sám túži. Takže radosť im urobíte určite.