SUPERPOTRAVINY V STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

   O účinkoch a výhodách superpotravín počujeme na každom rohu. Chia semiačka dnes nájdeme v každej domácnosti, kapusta sa premenila z prílohy na hlavný chod a takmer do čohokoľvek môžeme primiešať açai. I materská kašička je superpotravinou a má množstvo výhod ako na vnútorné, tak aj vonkajšie použitie. Je bohatá na bielkoviny, aminokyseliny, vitamíny, minerály a esenciálne tuky, ktoré slúžia ako stavebné kamene pre naše zdravie a vitalitu, udržujú mladistvý vzhľad pleti a zároveň znižujú viditeľné príznaky starnutia. Exkluzívna forma materskej kašičky RJx , ktorú sme vytvorili v spoločnosti JAFRA, zvyšuje silu a účinnosť už tak veľmi hodnotnej ingrediencie.

   

  Nová rada JAFRA ROYAL Boost je hotový superfood koktejl pre vašu pleť. Boost je rýchly, zábavný a osviežujúci rituál starostlivosti o pleť, ktorý sa zameriava na špecifické potreby vašej pleti a naviac obsahuje superfood ingrediencie a náš exkluzívny komplex RJX v každom produkte.

   

  Zloženie je bohaté na aktívne zložky, ktoré poskytujú ochranu pred poškodením voľnými radikálmi, UV žiarením, ale i modrým svetlom z obrazoviek.

  Mocná Matcha je silný antioxidant, ktorý chráni pleť pred poškodením a predčasným starnutím a zároveň jej dodáva potrebnú energiu.

  Extrakt z vodného melóna je bohatý na vitamíny, ktoré povzbudzujú, vyhladzujú a hydratujú pleť.

  Aloe je prírodný zázrak, ktorý zjemňuje, upokojuje a zlepšuje stav pokožky.

  Plody Açai sú doslova nabité antioxidantmi, ktoré pomáhajú pleť vyhladiť, omladiť a upokojiť.

  Výťažok z koreňa zázvoru taktiež obsahuje silné antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred poškodením voľnými radikálmi a pred nepriaznivým vonkajším prostredím.

  Repa je výživovo veľmi hodnotná potravina. Je bohatá na foláty, vitamín A a minerály, vďaka ním pomáha bojovať s predčasnými príznakmi starnutia.

  Citrusové plody zaisťujú zjednotený tón pleti a celkovo pleť osviežujú. Títo farební hrdinovia sú plní vitamínu C, ktorý dodáva pleti zdravý a žiarivý vzhľad.

  Ani rakytník nie je žiadne “béčko”. Je bohatý na esenciálne nenasýtené mastné kyseliny a vitamíny A, C a E, takže pleť krásne upokojí a i on pomáha zabrániť predčasnému starnutiu.

  Kokosová voda dodáva pleti potrebný vitamín E a aminokyseliny a práve ona upokojuje citlivú a suchú pokožku.

  Zelené listy plné antioxidantov, ktoré sú nepostrádateľné pre mladistvú pleť? Áno, hovoríme práve o špenáte.

  Toľko prírodných superhrdinov, ktorí dokopy vytvárajú nezastaviteľný produkt starostlivosti o pleť spoločne pracujú na tom, aby vaša pleť bola zdravá, svieža, žiarivá a chránená pred vznikom vrások.

   

  Táto revolučná nová línia starostlivosti o pleť bola vytvorená s ohľadom na všetky typy pleti. Môžete si vybrať radu na normálnu až zmiešanú pleť, ktorá neobsahuje žiadne oleje, dobre sa vstrebáva a je ľahká, aby sa pleť cítila svieža, hladká a matná. Produkty na suchú a citlivú pleť zaisťujú nepostrádateľnú hydratáciu, upokojujú a zjemňujú pokožku. Pleť sa potom cíti komfortne, zdravo a je žiarivá.

   

  Zoznámte sa so svojou novou zdravou pleťou, ktorá je posilnená výživnými superpotravinami a materskou kašičkou vo forme RJx!