RÝCHLE LETNÉ LÍČENIE

  Horúce letné počasie dokáže hocikedy s našim make-upoma s líčením narobiť peknú spúšť. Vplyvom vyšších teplôt, vlhka a zvýšeného potenia sa vám make-up i riasenka ľahšie rozmaže, očné tiene sa zlejú do očného záhybu a rúž sa rozpije. Aké produkty a typ líčenia vybrať, aby váš make-up bol i v horúcich letných dňoch stále perfektný?

   

  Nepodceňujte podkladovú bázu

   

  V horúcom letnom počasí potrebujete predovšetkým dobrá základ. Vyberte radšej ľahší krém a nechajte ho dobre vstrebať. Pokiaľ budete make-up alebo podkladovú bázu nanášať na nevstrebaný krém, verte, že sa vám za chvíľu roztečie. Vezmite si na pomoc papierový obrúsok a než budete podkladovú bázu nanášať, odtlačte zbytky krému do obrúska. Až potom nanášajte podkladovú bázu. Na leto určite oceníte Zmatňujúcu podkladovú bázu, ktorá vďaka diamantovému prášku pleť krásne rozžiari a udrží ju dlho perfektnú a matnú. Bázu môžete rozotrieť i na krk a dekolt, ktoré tým krásne prejasníte.

   

  Vyberte si ľahší make-up alebo tónovací krém

   

  V lete je proste všetko "ľahšie", ako oblečenie, tak i textúry prípravkov. Vyberte rovnakú variantu i make-upu. Náš Royal Jelly rozjasňujúci make-up je krásne fluidný, dobre sa s ním pracuje a pleť je žiarivá a hydratovaná. Naviac vďaka SPF 20 chránite pleť pred škodlivými UV lúčmi. Pokiaľ máte pleť mastnejšiu, vyberte skôr Dlhotrvajúci make-up, ktorý udrží pleť zamatovú a matnú. Zvlášť v lete sa držte pravidla nanášať naozaj tenkú vrstvu make-upu. Radšej by ste sa vyhnuli make-upu úplne? Tak potom vyberte tú najvhodnejšiu textúru krycieho prípravku, ktorým je CC krém. Je to podklad, ktorý vám na leto úplne stačí a zaistí vašej pleti krásne jednotný tón a perfektný vzhľad počas celého dňa.

   

  Ako prvá pomoc pomôže púder

   

  Púder majte vždy pri sebe. Pomôže ako prvá pomoc na zmatnenie pleti a upravenie make-upu počas dňa. Pokiaľ vôbec nie ste zvyknuté používať make-up alebo ho jednoducho nechcete, na leto vám na zjednotenie pleti poslúži i Púdrový make-up 2v1, pomocou ktorého docielite krásnu zamatovú a matnú pleť.

   

  Bronzujte a rozjasňujte!

   

  Rozjasňovač a bronzer je "must-have" produkt na leto. Na celkové rozjasnenie pleti použite Biely krémový rozjasňovač, ktorý môžete zmiešať s vašim hydratačným krémom alebo s make-upom. Pokiaľ chcete rozjasniť len určité partie tváre, použite rozjasňovač na make-up a rozotrite ho na oblasť lícnych kostí, stred čela, hornú peru, pod obočie a na koreň nosa. V púdrovej forme vám ako rozjasňovač krásne poslúžia Očné tiene High Shine odtieň Beige Shimmer. Ľahkú vrstvu trblietavého tieňa naneste na partie lícnych kostí, stred čela, hornú peru, pod obočie a na koreň nosa. Na zvýraznenie vášho opálenia, a aby tvár vyzerala sviežo, použite bronzový púder so zlatistým odtieňom. Skúste odtieň Sun Kissed, ktorý je na leto ako stvorený!

   

  Spoľahnite sa na riasenku

   

  Vo chvíli, kedy nestíhate vôbec žiadne líčenie, riasenka to vždy zachráni. Zvlášť ale v lete sa na ňu potrebujete naozaj spoľahnúť. Vyberte preto radšej vodeodolnú, ktorá zostane na svojom mieste celý deň a zaistí vám perfektný vzhľad bez starostí. Ani po roztečených očných tieňoch určite netúžite, preto i v tomto prípade sa oplatí urobiť dobrý základ. Vyhnite sa aplikácii očného krému priamo na pohyblivé viečko a ako podklad použite Podkladovú bázu pod očné tiene, ktorá urobí veľkú službu, a to i v prípade, že už je viečko trochu spigmentované alebo sú na ňom viditeľné žilky.

   

  Zvýraznite pery

   

  I u pier platí pravidlo odľahčiť textúru. Pokiaľ chcete zostať pri klasickom rúži, vyberte skôr hydratačný ako je Moisture Rich alebo Royal Jelly. Čo sa týka odtieňov, vyberajte skôr prirodzene ružové, s nádychom oranžovej alebo neutrálne farby. Výrazné a hutnejšie textúry si nechajte skôr na večerný make-up. Vaše pery v lete ocenia predovšetkým výživný balzam na pery, ale dobrú službu vám urobí i výživný lesk na pery, ktorý pery rozžiari a dodá svieži a prirodzený vzhľad.