Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

RANNÝ MAKE-UP ZA PÁR MINÚT? VIEME, AKO NA TO!

Všetky zaneprázdnené ženy každý deň hľadajú innšpiráciu, ako ušetria čas, a to hlavne ráno. Pri rannom  zhone, kedy musíte vyhnať deti z postele, urobiť im raňajky, pripraviť ich a obliecť, zostáva veľmi málo času pre vás samotné. Potom sa často stane, že váš make-up a úprava vlasov idú úplne bokom a nezostáva na ne skrátka čas. Poznáme to všetky! Ale nezúfajte! Máme pre vás niekoľko beauty vychytávok, vďaka ktorým bude vaša ranná príprava ľahká a rýchla a vy budete z domu odchádzať s pocitom sebaistoty.

Zorganizujte si vašu kúpeľnu

Znie to celkom banálne, ale siahnite si do svedomia. Koľko času strávite hľadaním tých správnych líčidiel a kozmetiky? Váš make-up ste doslova zabudli v taške z fitka, ten rúž, ktorý ste si chceli dnes vziať je na dne kabelky, ktorú nemôžete nájsť a tak ďalej. Takže! Každý večer než pôjdete spať si pripravte všetku kozmetiku a líčidlá, ktoré budete ráno potrebovať. Skontrolujte , či máte zastrúhanú ceruzku na oči alebo čisté štetce na líčenie, nech ráno nestrácate čas. A nezabudnite si taktiež pripraviť svoju kozmetickú taštičku, ktorú si beriete so sebou do kancelárie.

 

Stavte na multifunkčné produkty

Jeden z najjednoduchších spôsobov, ako ušetríte čas a zrýchlite ranný make-up, je používať čo najmenej produktov. Zaberá to veľa času, keď po ošetrení pleti a nanesení hydratačného krému musíte ešte použiť ochranu pred UV žiarením, potom podklad, rozjasňovač a ďalšie produkty. Tak prečo nemať jeden produkt, ktorý väčšinu toho zvládne v jednom kroku? Taký  Royal Jelly rozjasňujúci make-up SPF 20 vám poskytne dodatočnú dávku hydratácie, ochranu pred slnečným žiarením, rozžiari pleť a ešte naviac vie redukovať jemné linky a vrásky. Pre ľahší make-up stačí ráno aplikovať CC krém SPF 15, ktorý krásne zjednotí farebný tón pleti, hydratuje a pleť celkovo prejasní. A taká krémová farba na líca obohatená o vitamíny a ďalšie hydratačné zložky dokáže úplné divy. Dlhotrvajúcu krémovú farbu na líca v odtieni Cashmere Peony môžete použiťako na tvár, tak aj na pery. Tento trik ale funguje aj  naopak! Takže pokiaľ máte nejaký svoj obľúbený rúž, kľudne ho môžete ľahko naniesť i na tvár namiesto klasickej púdrovej farby na líca.

Naučte sa rôzne varianty make-upu

Vždy ráno začínajte tým, čo je pre vás najdôležitejšie. Máte zjednotený farebný tón pleti a nevýrazné oči? Tak tým začnite. Skúšajte si rôzne varianty líčenia, potom budete presne vedieť, aký make-up vybrať, keď máte 5 minút alebo len 2. Možno ráno nestihnete dokonale vytieňovať oči, ale vždy môžete urobiť tenkú čiernu linku na hornom viečku tesne do rias a ľahko ju rozmazať štetcom na vytvorenie dymového efektu.

Nechty sú základ

Perfektná manikúra je základom každej ženy. Ale každá z nás rozhodne nemá čas počas rána si nechty lakovať. Preto, pokiaľ už váš lak nie je úplne v kondícii a začína sa vám olupovať, je lepšie nechty radšej odlakovať a len ľahko pretiahnuť bezfarebným spevňujúcim podkladovým lakom. Pokiaľ potrebujete, aby vaša manikúra bola perfektná niekoľko dní, vyskúšať môžete Beyond Brilliant gél laky, ktoré zaistia gélovú manikúru, ku ktorej nepotrebujete lampu a zvádnete ju v pohodlí domova.


© 2023 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio