Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

OSLAVUJEME 11 ROKOV V SLOVENSKEJ REPUBLIKE

Mesiac august je mesiacom osláv! Máme totiž narodeniny. I keď je v rodnej zemi Jafra zrelá a skúsená dáma v rokoch, tu na Slovensku je ešte v pubertálnom veku a má toho ešte veľa pred sebou. A jedenáste narodeniny sú predsa dôvod na oslavu. No nie?

 

AKO TO VTEDY BOLO?

Prvá myšlienka vyrábať kozmetické produkty založené na prírodných ingredienciách prišla pred viac ako 60 rokmi. Bol rok 1956. Na hudobnej scéne sa objavil Elvis Presley, Grace Kelly sa vydávala za monackého kniežaťa, svetlo sveta zazrela nepriľnavá panvica a narodila sa JAFRA. V Malibu, Kalifornii, v mieste pozdĺž pobrežia Tichého oceánu, kde sa jeden mladý pár - Jan a Frank Day rozhodol uskutočniť svoju víziu a svoj sen. Názov JAFRA vznikol spojením počiatočných písmen ich krstným mien. Jan a Frank študovali tajomstvo krásy starovekých Egypťaniek a tak sa v roku 1957 zrodil legendárny produkt s obsahom materskej kašičky Royal Jelly hydratačný balzam. Takmer za noc sa stal veľmi úspešný a materská kašička zostala dodnes kľúčovou ingredienciou tejto kozmetickej značky. Spoločnosť sa začala rýchlo rozrastať a jej portfólio sa rozšírilo o pleťové krémy, parfémy, dekoratívnu kozmetiku a kozmetiku na telo a vlasy.

 

11 ROKOV V SLOVENSKEJ REPUBLIKE

Dnes patrí Jafra Cosmetics medzi najrýchlejšie rastúce firmy v oblasti priameho predaja na svete. Pôsobí celkom v 18 krajinách troch kontinentova Slovenskú republiku zazrela prvýkrát 8.8.2011. S hrdosťou môžeme povedať, že sa nám počas tých 11 rokov podarilo naozaj veľa. Naše bezkonkurenčné produkty nájdete dnes nielen v našom internetovom obchode, ale i v mnohých vybraných kozmetických salónoch, či štúdiách. Naše vyškolené kozmetičky, či kozmetické konzultantky denne pomáhajú ďalším ženám nájsť ich cestu ku kráse a zdravej pleti. Veríme, že toho máme ešte veľa pred sebou a že nás spoločne s vami čaká ešte mnoho ďalších rokov, kedy budeme oslavovať ženskú krásu a tešiť sa zo zdravej pleti!

 

A i keď narodeniny oslavujeme my, darčeky budete dostávať predovšetkým vy! Na celý august sme pre vás totiž pripravili mnoho skvelých akcií a noviniek. Aké sú? 

  • ZĽAVA 10% NA CELÝ SORTIMENT* - stačí zadať kód jafra10 v košíku
  • bohatá ponuka výrobkov "kráľovskej" starostlivosti so zľavou až 30%
  • bohatá ponuka výrobkov "zlatej" starostlivosti o pleť so zľavou až 30%
  • pleťová maska s minerálmi z mŕtveho mora za akciovú cenu
  • bohatý telový olej Precious Protein za zníženú cenu
  • obľúbený plne krycí make-up Always so zľavou
  • šampón na vlasy Hyaluron so zázvorom a eukalyptom

Neváhajte a zadovážte si vaše obľúbené produkty za zvýhodnené ceny! V auguste sa to naozaj oplatí!

 

*zľava sa nevzťahuje na novinky, už zlacnené výrobky s klubovou zľavou, sety zostavené z viacerých produktov, pomôcky a darčekové šeky

 


© 2023 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio