Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

ODTERAZ SI UŽ VRÁSKY ROBIŤ NEMUSÍTE!

Naša pleť a jej potreby sa neustále menia. To, čo nám vyhovuje v lete, nám nemusí vyhovovať v zime, a rovnako tiež to, čo nám fungovalo v tridsiatke alebo štyridsiatke, nám s najväčšou pravdepodobnosťou nebude fungovať v päťdesiatke. S rastúcim vekom totiž postupne pribúdajú vrásky, pleť stráca objem, kontúry sa stávajú zvädnutejšie, pleť môže byť suchšia, citlivejšia a je treba jej venovať oveľa viac pozornosti a starostlivosti. Čas úplne nezastavíte, ale dobrá správa je, že ho môžete aspoň spomaliť. Minimálne čo sa týka vrytia jeho podpisu do vašej tváre. Správne cielenou starostlivosťou a dobre zvolenou kozmetikou môžete totiž viditeľné príznaky starnutia veľmi výrazne obmedziť.

 

 

V mnohých ohľadoch je jedným z najzásadnejších období ženy menopauza, ktorá sa môže objaviť už po 45. roku, najčastejšie však prichádza okolo päťdesiatky. Vplyvom výrazného poklesu hladiny estrogénu dochádza k zásadnému úbytku obsahu kolagénu, pleť stráca pevnosť a hutnosť, je menej hydratovaná a stáva sa krehšia. Všetky tieto procesy majú na vzhľad zásadné vplyvy a spoločne s ďalšími príznakmi, ktoré k menopauze patria, majú tiež obrovský vplyv na psychické rozpoloženie žien v tomto veku.

Preto výskumníci a odborníci z Jafra Cosmetics analyzovali všetky dopady týchto hormonálnych zmien na pleť a vytvorili novú kozmetickú líniu Royal Defy, ktorá vďaka použitiu tých najmodernejších technológií a aktívnych látok účinne bojuje s príznakmi starnutia behom tohto obdobia. Defy sa sústreďuje hneď na desať príznakov pokročilého starnutia, ktoré sú typické pre zrelú pleť. Sú to hlboké a jemné vrásky, strata objemu, ovisnuté očné viečka, strata pružnosti, ochabnutosť, oslabenie, suchosť pleti, zväčšené póry, poruchy pigmentácie a zašednutá farba pleti.

 

JEDINEČNÉ INGREDIENCIE

 

Rovnako ako je to u iných kozmetických línií Jafra, ani u Royal Defy nechýba naša kľúčová ingrediencia, ktorou je exkluzívny komplex materskej kašičky vo forme RJx. Táto forma je úplne unikátna nielen svojou silou, ale tiež transportnou formou. Vďaka špeciálnym mikrokapsulkám umožňuje cielený transport účinných látok obsiahnutých v materskej kašičke do hlbších vrstiev pokožky. Podporuje tak obnovu buniek, posilňuje kožnú bariéru a zlepšuje pevnosť a pružnosť pleti. A pretože je materská kašička naozaj veľmi účinná ingrediencia, je v tejto rade zastúpená navyše vo forme oleja. Exkluzívny Royal Jelly olej, ktorý nájdete výhradne v produktoch Jafra Cosmetics, je totiž bohatý na 10-hydroxydecenovú kyselinu (10-HDA), ktorá patrí medzi prírodné mastné kyseliny, a podľa posledných výskumov bolo preukázané, že vykazuje estrogénnu aktivitu, tzn. že supluje pozitívne účinky estrogénu na pleť. Dodáva teda bohatú hydratáciu, posilňuje povrch pleti, obnovuje jej pružnosť a robí ju jasnejšiu a žiarivejšiu.

Ďalšou jedinečnou ingredienciou, ktorú nájdete v rade Royal Defy je extrakt zo vzácnych bielych hľuzoviek. Biele hľuzovky sú považované za prírodné zlato a vzácnu superpotravinu, pretože sú bohaté na vitamíny, minerály, omega mastné kyseliny a antioxidanty. Vďaka tomuto extraktu sa preukázateľne zlepšuje pružnosť a pevnosť pleti, znižuje sa výskyt vrások, pleť je viac hydratovaná a hutnejšia. Pleť získava jednotný farebný tón a je chránená pred možným budúcim poškodením. A to stále ešte nie je všetko. Produkty línie Royal Defy sú obohatené hneď o niekoľko typov patentovaných peptidov a biomimetických peptidov, ktoré majú schopnosť prenikať do hlbších vrstiev pleti, eliminujú výskyt liniek a vrások, podporujú štruktúru pleti a súčasne pleť veľmi výrazne vyhladzujú a spevňujú. 24hodinovú hydratáciu zaisťuje predovšetkým fermentovaná kyselina hyaluronová, ktorá je navyše doplnená o ďalšie hydratačné faktory.

Znie to sľubne, že?

 

DÔKAZ NAMIESTO SĽUBOV

 

Toľko účinných ingrediencií pokope dokáže naozaj zázraky. A výsledky sú naozaj preukázateľné. Počas pravidelného používania sa skutočne obnovuje mladistvý vzhľad, dochádza k redukcii dokonca i hlbokých liniek a vrások, zvyšuje sa schopnosť pokožky zadržať vlhkosť po dobu 24 hodín a posilňujú sa prirodzené obranné funkcie pokožky. Rada Royal Defy privádza pleť deň za dňom k životu.

 

Potrebujete ešte ďalší dôkaz? Tu ho máte!

 

Po prvom použití 8 z 10 žien prehlásilo, že línia Royal Defy priviedla ich pleť späť k životu a výrazne predstihla podobné kozmetické výrobky.

Po štyroch týždňoch 86% žien prehlásilo, že ich pleť vyzerá o 10 rokov mladšie a zároveň celých 95% žien uviedlo, že majú pleť vypnutú, pevnejšiu, hladšiu, zjednotenú, vyplnenú, žiarivú a mladistvo vyzerajúcu s viditeľne zmenšenými hlbokými linkami a vráskami.

 

A toto sú skutočné výsledky, ktoré môžete na vlastnej koži pocítiť i vy.

 


© 2023 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio