Aktuálne informácie
Vaše objednávky spracovávame a odosielame úplne štandardne.
Ku každej objednávke nad 80 € dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate atraktívny darček.

NOVÝ ROK...ROK NÁDEJE A NOVÉHO ZAČIATKU PRE VAŠU PLEŤ

Konečne! Na príchod nového roku  2021 sme sa tentokrát všetci tešili viac, ako kedykoľvek predtým. Vstupovali sme doňho s nádejou, že všetko bude zasa normálne a že ten ďalší rok bude oveľa príjemnejší a pozitívnejší. Sú ale veci, ktoré my neovplyvníme, preto by sme sa tento rok mali zamerať predovšetkým na to, čo zmeniť a ovplyvniť môžeme sami. A čo by ste chceli zmeniť alebo mať vy?

 

Najčastejšie plány alebo predsavzatia, ktoré si dávame, sa točia väčšinou okolo tém ako je chudnutie, zdravý životný štýl, vzťahy alebo práca. Lenže aktuálna doba nás núti viac a viac k tomu, aby sme sa naučili mať viac času na seba. Teraz je práve ten čas, kedy by sme sa mali skutočne hýčkať, relaxovať a dopriať si tú najlepšiu starostlivosť. A s týmito témami sme pripravení vám pomôcť. Poradíme vám ako sa naučiť o seba starať, ako sa zbaviť tej vrásky na čele, ktorá vám tak vadí, akú používať kozmetiku a ako dosiahnuť také výsledky, aby ste sa cítili naozaj skvele.

 

Bilancovanie versus novoročné predsavzatia

Príchod nového roka každý vníma odlišne. Pre niekoho môže znamenať príležitosť k novému začiatku, pre iného to môže dôvod k oslave a k bujarej veselici. Nech už je to u vás akékoľvek, prelom roka bude vždy chvíľou na zamyslenie a bilancovanie. Ako sme sa už zmienili, na tento rok si skutočne väčšina z nás priala, aby sme sa prehúpli predovšetkým do pozitívnejšieho roka s lepšími vyhliadkami. Ale nech už bol ten minulý rok akýkoľvek, stále nás núti premýšľať nad tým, čo sa v ňom zmenilo (alebo nezmenilo) práve pre nás. Čo sa nám za minulý rok podarilo alebo nepodarilo? Čo sme chceli dosiahnuť? Našli sme nedostatok motivácie na splnenie svojich cieľov a snov? A čo by sme mohli alebo chceli v novom roku urobiť inak a možno lepšie?

 

Každé predsavzatie je malý rituál a rituály majú v našom živote zmysel a svoje miesto. Pokiaľ sa rozhodnete venovať viac času starostlivosti o vašu krásu, kedy inokedy by ste mali začať než práve teraz! Jediné, čo k tomu potrebujete je skoncovať s výhovorkami a rozhodnúť sa, že to naozaj chcete. A nový rok je ideálna príležitosť, pretože je vlastne takým symbolom nového začiatku! Vytvorte si preto i vy svoj rituál starostlivosti o pleť a uvidíte, že sa hneď budete cítiť lepšie nielen navonok, ale aj vnútri!

 

Ale ako vlastne začať?

 

Nechajte si poradiť

Poznáte to. Väčšina dôvodov prečo sa o seba nestaráme, je, že nemáme čas, sme na to už staré, alebo aj mladé, že na nás až tak nezáleží, že to nemá cenu a rovnako ani nevieme, ako na to. Omyl dámy! Každá z nás má rozhodne právo a možnosť si na seba nájsť čas a skutočne si dopriať takú starostlivosť, akú si zaslúži. A za ten pocit to predsa stojí.

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob je nájsť si naozaj niekoho, kto vám pomôže, poradí a presne vysvetlí, čo vaša pleť potrebuje a naučí vás všetko potrebné, aby ste videli čo najskôr výsledky. Je to lepšie než hodiny vystávať v drogérii, minúť veľa peňazí a nakoniec zistiť, že vlastne všetky tie fľaštičky nefungujú, nevyhovujú vám alebo ani neviete, čo s nimi robiť. Ušetríte si tým veľa času, peňazí a taktiež vrások.

Chápeme, že teraz, v situácii, kedy sú všetky kozmetické štúdiá a salóny zatvorené, je to trochu náročnejšie, predsa ale existuje riešenie. Pokiaľ ešte pravidelne nechodíte do niektorého z našich kozmetických štúdií či salónov, pozrite sa na zoznam kozmetických štúdií a vyberte si presne to, ktoré sa vám bude páčiť a využite pripojené kontakty pre telefonickú, poprípade emailovú konzultáciu ohľadne vášho stavu pleti. Zistíte, v akej kondícii vaša pleť je a dostanete tiež doporučenie, ako sa o ňu starať a aké prípravky používať, aby ste dosiahli očakávané výsledky. Následne si jednoduchým spôsobom objednajte doporučené prípravky v eshope. Nezabudnite, že i keď nás teraz nemôžete navštíviť, naďalej môžete využívať všetky benefity, akcie a zákaznícky servis, ktorý naše štúdiá a salóny ponúkajú.

 

Začať a hlavne vydržať

Pokiaľ ste sa rozhodli začať o seba starať, verte, že je to len začiatok. Najdôležitejšie  je predovšetkým vydržať. Ale nebojte sa, na to sme tu opäť my. Od nás dostanete vždy presný plán, čo by ste mali so svojou pleťou robiť. Každá kozmetická konzultantka alebo kozmetička vám povie, čo je pre vašu pleť dôležité, a vy sama sa rozhodnete, čím chcete začať.  Či to skúsite pozvoľne,  alebo či do toho pôjdete naplno a chcete pre seba naozaj to najlepšie. A až budú štúdiá otvorené, môžete ich osobne navštíviť a všetky produkty si vyskúšať.

Vždy vám nájdeme to najlepšie riešenie, aby si starostlivosť o svoju pleť mohla dopriať každá z nás. A keď sa vám potom stane, že niečo zabudnete alebo ste si nie isté, ako a čím čistiť pleť, kedy používať sérum, ako správne nanášať očný krém alebo čo robiť, keď ste práve na cestách, zdvihnite telefón a my vám radi odborne poradíme. Budeme taký váš priateľ na telefóne.

Vieme, že každý nový začiatok je trochu ťažký, každá zmena chce nejaký čas. Keď si chcete vytvoriť nový návyk, je na to treba minimálne 21 dní. Preto si i vy doprajte svojich 21 dní a uvidíte, že niekedy sa naozaj dejú zázraky!

Prajeme vám len to najlepšie v roku 2021 a tešíme sa, že vás čoskoro budeme môcť znovu privítať  v našich štúdiách a salónoch.


© 2021 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio