MÔŽE DEKORATÍVNA KOZMETIKA TIEŽ OŠETROVAŤ PLEŤ?

  Ktorá žena by po nej netúžila? Po krásnej, žiarivej, bezchybnej pleti s perfektným make-upom. Bezchybný make-up ale nedocielime bez riadnej a pravidelnej starostlivosti o pleť. Hýčkaním našej pleti trávime dosť času, doprajeme jej dostatok hydratácie, odstraňujeme odumreté kožné bunky, chránime ju, a to všetko preto, aby bola krásna a tvorila dokonalé, čisté plátno pre náš make-up. Ale starostlivosť o pleť nemusí končiť pri pleťovom kréme!

  FARBY, KTORÉ OŠETRUJÚ

  Ako je známe, produkty dekoratívnej kozmetiky poskytujú predovšetkým farbu, ale tu taktiež u väčšiny z nich ich funkcia končí. Čo keď ale dekoratívna kozmetika a make-up nemusia byť len o farbách? Čo keď môžu taktiež dodávať pleti potrebnú starostlivosť a výživu? Dá sa to vôbec? Len si to predstavte! Že všetka tá starostlivosť, ktorú svojej pleti venujete, nemusí končiť nanesením pleťového krému. Že i všetky produkty  dekoratívnej kozmetiky vám môžu poskytnúť dostatočné ošetrenie, hydratáciu a výživu!

  Tak už môžete prestať snívať. Práve taká rada luxusnej dekoratívnej kozmetiky je tu v podobe Jafra ROYAL COLOR- kolekcia obohatená o exkluzívny Royal Jelly RJx, špeciálnu formu materskej kašičky, ktorá je teraz silnejšia než kedykoľvek predtým. Forma RJx zvyšuje prirodzenú silu prírodnej materskej kašičky, ktorá tak pôsobí oveľa účinnejšie, presnejšie a rýchlejšie a pomáha tak udržiavať pleť zdravú a krásnu. Pomocou nádherných farieb Jafra ROYAL COLOR vytvoríte nielen nespočetné množstvo rôznych vzhľadov, ale zároveň pleť hydratujete, omladzujete a vyživujete.

  PREČO MATERSKÁ KAŠIČKA?

  O materskej kašičke ste u nás už počuli a čítali určite mnohokrát. Jej silu objavila zakladateľka Jafra Cosmetics, Jan Day, už v roku 1956. Materská kašička sa tak v priebehu rokov stala tradičnou a kľúčovou ingredienciou našich kozmetických prípravkov. V súčasnosti je Jafra Cosmetics lídrom na trhu v oblasti starostlivosti o pleť s obsahom materskej kašičky.

  JAFRA ROYAL COLOR

  Z každého produktu Jafra ROYAL COLOR vyžaruje punc luxusu a jedinečného designu. Hviezdami celej kolekcie sú rúže v žiarivých a živých farbách obohatených o materskú kašičku RJx, ktoré poskytnú vašim perám potrebnú hydratáciu a dokonale hebký a zamatový pocit. Vyberať môžete celkom z 15 vysoko pigmentovaných odtieňov v matnom i klasickom prevedení a naviac v nádhernom okúzľujúcom obale, ktorý pripomína šperk. Základom každodenného líčenia je samozrejme make-up. I tu si môžete vyberať z varianty klasickejšej a fluidnej alebo je po novom k dispozícii rozjasňujúci make-up v tyčinke, ktorý je nielen perfektný, ale i veľmi praktický do vašej kozmetickej taštičky a na cesty. Nechýbajú ani nové odtiene očných tieňov, rozjasňujúci púder, okúzľujúce farby na líca alebo lesky na pery a kontúrovacie ceruzky. Čo by ste si ale určite nemali nechať ujsť je nová riasenka JAFRA ROYAL 5v1. Vďaka špeciálnej kefke, ktorá v kombinácii so zložením odolným proti rozmazaniu a možnosti vrstvenia poskytuje dokonalý luxus.

   

  Už nemusíte hľadať tie správne produkty pre bezchybný vzhľad a potrebné ošetrenie. Tu máte totiž oboje. Tak ukážte svoju prirodzenú krásu vďaka farbám, ktoré sa starajú o vašu pleť a zároveň vytvárajú perfektný trendový make-up.

   

  Ste pripravené na tú najlepšiu verziu seba samej?