Aktuálne informácie
Ku každej objednávke nad 80 €
dopravné zadarmo.
K objednávke nad 80 € získate
atraktívny darček.

MATERSKÁ KAŠIČKA: TAJOMSTVO KRÁSNEJ A MLADEJ PLETI

Krásna a zdravá pokožka bez pochýb pomáha k oveľa väčšiemu pocitu sebaistoty. My v  Jafra Cosmetics veríme, že každá pleť si zaslúži kráľovské zaobchádzanie. A to každý deň v týždni. Preto sú všetky ingrediencie v našich prípravkoch vyberané predovšetkým z prírodných zdrojov a s tou najväčšou starostlivosťou, aby prinášali tie najlepšie a viditeľné výsledky. Jeden z najluxusnejších a najúčinnejších anti-ageing systémov starostlivosti o pleť na svete sa stal  úplne prevratným spôsobom starostlivosti o pleť už pred viac ako pol storočím, a to práve vďaka jedinečnej "kráľovskej" ingrediencii, ktorou je materská  kašička.

 

Preslávená stáročiami, vyhradená kráľovským rodinám a vážená vedcami!

Materská kašička je zázračná zložka tvorená včelami, ktorá zaisťuje naozaj vitálnu a krásnu pleť. Je to objav ako každý iný a nie nadarmo je materská kašička považovaná za elixír mladosti. Krémová, na živiny bohatá látka nájdená vo včelích plástoch, je zázračnou potravinou pre včeliu kráľovnú, ktorej umožňuje žiť 40 dlhšie ako včele robotnici. Tvorí ju emulzia s obsahom proteínov, uhľohydrátov a tukov, obohatená o vitamíny A, B-komplex, C, D a E. Je mimoriadne prospešná práve vďaka komplexnosti vitamínov, ktorými sú i thiamin (B1), riboflavín B2), pyridoxin (B6), B 12, niacin, biotin, kyselina listová a inoitol. Je rovnako zásobárňou minerálnych látok a stopových prvkov (sodíka, draslíka, horčíka, železa, zinku a medi) a všetkých aminokyselín nevyhnutných pre život. Okrem toho je bohatá i na nukleové kyseliny RNA a DNA. Skratka, je to plnohodnotný kokteil, ktorý dokáže zaistiť dlhovekosť buniek.

Výsledky hovoria samy za seba. Produkty obohatené o materskú kašičku sú považované za jedny z najhodnotnejších produktov starostlivosti o pleť na trhu. JAFRA prišla s prelomovými kozmetickými výrobkami obsahujúcimi práve túto životodarnú ingredienciu ako prvá a k dnešnému dňu sa rada týchto produktov značne rozrástla.

 

Je niečo lepšie ako materská kašička?

 

Aká neuveriteľne účinná samotná materská kašička je, sme už popísali. Mohlo by byť ale ešte niečo účinnejšie? Mohlo! V sofistikovaných laboratóriách vo Francúzsku a Švajčiarsku jeden výskumník potvrdil, že výsledkom kombinácie materskej kašičky s Cellspan komplexom, čo je unikátna zmes buniek aktivujúcich látok, vyzerá pleť preukázateľne a výrazne mladšie. Túto zázračnú kombináciu nájdete napríklad v našom Royal Jelly liftingovom sére, ktoré ihneď zlepšuje vzhľad unavenej a namáhanej pleti . A aby toho nebolo málo, máme ešte jednu vymoženosť v rukáve. Ďalší rozsiahly výskum odhalil, že sirtuíny alebo proteíny dlhovekosti, sa prirodzene avšak v pasívnom stave, nachádzajú v ľudskom tele a disponujú schopnosťou spúšťať protistarnúci anti-ageing proces. Ich aktiváciou tak môžu staré bunky reagovať rovnako ako bunky mladé. Pri dlhšom skúmaní bolo potvrdené, že aktivátory sirtuínu veľmi pomáhajú predĺžiť životnosť buniek. Výsledky sú úplne ohromujúce! Pleť vyzerá zdravšie a mladšie, akonáhle do nej aktivátory sirtuínu preniknú. Samy sa o takej účinnosti môžete presvedčiť prostredníctvom Royal Jelly hydratačného balzamu Advanced, ktorý disponuje najbohatším komplexom účinných látok vrátane aktivátorov sirtuínu. Rozhodne si zaslúži svoje miesto v každej kúpelni, nech už vás trápi suchá, unavená, ochabnutá alebo citlivá pokožka. S výhodou sa dá použiť ako posledný krok starostlivosti o pleť na bežný denný alebo nočný krém, čím zaistí potrebné ošetrenie a hydratáciu. Zaujímať by vás mohla i dokonalá starostlivosť a regenerácia na očné okolie, ktorou je Royal Jelly koncentrovaná očná kúra. Ak hľadáte ale riešenie i na ďalšie neduhy, za zmienku tak stojí napríklad Royal Jelly balzam na jazvy alebo Extra zjemňujúci balzam, ktorý je ideálnou a multifunkčnou záchranou na všetky suché miesta ako sú lakte, kolená alebo pery. A ak potrebujete naozaj fungujúci balzam na pery, vyskúšajte práve ten s materskou kašičkou, obohatený o extrakt z čučoriedky a prírodné oleje. 

 

Ešte učinnejšia a ešte silnejšia

 

Vo výskumných laboratóriách Jafra Cosmetics určite na vavrínoch nezaspali. Nedávno totiž vedci prišli s ďalším priekopníckym objavom v oblasti starostlivosti o pleť. Stojí za ním predovšetkým exkluzívny komplex materskej kašičky vo forme RJx. Vo vedeckých oboroch písmeno "X" znamená silu a účinok. Ani tu to nie je inak. Nová technológia RJx zvyšuje prirodzenú silu prírodnej materskej kašičky, ktorá tak pôsobí oveľa účinnejšie, presnejšie a rýchlejšie než kedykoľvek predtým. Prvou radou, v ktorej nájdete tento exkluzívny komplex, je ucelená rada starostlivosti o pleť ROYAL REVITALIZE. Proti príznakom starnutia pôsobí hneď na niekoľkých úrovniach. Klinické výsledky  dokonca preukázali, že zvyšuje regeneráciu buniek, posilňuje kožnú bariéru a optimalizuje pružnosť a pevnosť pokožky. V priebehu testovania 96% žien potvrdilo, že ich pleť je vitálnejšia, hladšia a pevnejšia, a 90% z nich zaznamenalo zlepšenie už počas 2 týždňov. My ale vieme, že starostlivosť o pleť nekončí pri pleťovom kréme, preto nájdete komplex RJx i v rade dekoratívnej kozmetiky ROYAL COLOUR. Od tejto chvíle už nie je dekoratívna kozmetika len o farbách. Od tejto chvíle pomocou nádherných odtieňov a farieb vytvoríte množstvo rôznych vzhľadov a zároveň pleť hydratujete, omladzujete a vyživujete. A po tom túži predsa každá žena.


© 2023 - Alena Šiandorová - JAFRA Cosmetics Slovakia & JAFRA International
vytvorilo Networm Studio