LETO VO VLASOCH

  Leto sa nám pomaly, ale isto blíži ku koncu a ak chcete mať po horúcom letnom období vlasy lesklé a zdravé, stačí dodržiavať niekoľko zásad. Nie je to žiadna veda a stačí len chcieť. Vysoké teploty, intenzívne slnko, chlór a soľ sa na vlasoch dokážu poriadne podpísať. Pamätajte, že základom je hydratácia! Doprajte si šampón, kondicionér i masku, ktoré vlasy vyživia, ale zároveň i zregenerujú. Vlasy zbytočne nefénujte. Pokiaľ už vlasy potrebujete rýchlo vysušiť, znížte teplotu fúkania na minimum. Pokiaľ je to len trochu možné, nechajte vlasy prirodzene uschnúť. A nikdy nechoďte spať s mokrými vlasmi! Budú se vám tak viac lámať a krepovatieť.

  Farbíte si vlasy?        

      

  Farbené vlasy potrebujú intenzívnu dávku starostlivosti a hydratácie. Naviac na slnku a vo​vode farba dosť trpí, takže výsledkom je vyblednutie, kedy nakoniec na vlasoch máte úplne iný farebný odtieň, než ste pôvodne chceli. Využite novú vlasovú radu Color Care, ktorá nielenže ochráni vašu farbu, ale aj dodá vlasom potrebné ošetrenie a hydratáciu.

  Ostré slnečné lúče

  Intenzívne slnečné lúče vlasy extrémne zaťažujú, oslabujú a vysušujú. V kombinácii so slanou a chlórovanou vodou sa tak nie je čomu diviť, že vlasy strácajú elasticitu, lesk a farbu. Pokiaľ sa hneváte pri rozčesávaní, na pomoc si zoberte Sprej na ľahké rozčesávanie a lesk vlasov. V nepriaznivom počasí sa vám ale oplatí zadovážiť si nejakú pokrývku hlavy, v ktorej sa budete cítiť dobre. Nielen, že tým ochránite svoje vlasy, ale budete mať i skvelý módny doplnok.

  Kondicionér a maska nestačí

  Starostlivosť o vlasy ale nekončí  len rituálom vo forme šampónu, kondicionéru a masky.

  Po návrate z dovolenky, kde vlasy podliehajú poriadnej dávke slnečných lúčov, vody a väčšiemu poteniu, doprajte im poriadnu porciu regenerácie. Nezabúdajte ale ani na pokožku hlavy, ktorá dostáva v letnom období tiež poriadne zabrať. Aby vám nezostali následky v podobe pálenia kože alebo lupín, doprajte si poriadne ošetrenie. Využite Regeneračnú kúru na vlasy a pokožku hlavy. Vďaka jedinečnému zloženiu posilníte vlasy, dodáte im potrebnú výživu a hydratáciu a zregenerujete i pokožku hlavy.

  Pokiaľ sú vaše naozaj oslabené a potrebujete im dopriať dávku výživy a hydratácie, vsaďte na Vyživujúci olej na vlasy, ktorý je bohatý na proteíny, lipidy, vitamíny, antioxidanty a prírodné UV filtre. Vlasy nielen vyživuje, ale taktiež chráni pred škodlivým UV žiarením. Extrakty z unikátnych bylín Amazónie, argánový olej a maslo Murumuru napomáhajú rekonštrukcii vlasov a prenikajú hlboko do každého vlasového vlákna, vlasy intenzívne hydratujú, poskytujú vysoký lesk a zanechávajú zdravší, hodvábny vzhľad.

                                                                 Trápia vás rozštiepené končeky?

  Rozštiepené končeky vlasov nie je nič, čo by nás v tomto období mohlo prekvapiť,dokážu ale pekne  otráviť. Nemusíte sa hneď vrhať po nožničkách a skracovať vlasy o desiatky centimetrov, stačí, ak si vyberiete potrebné ošetrenie a doprajete vlasom niečo naviac.  Sérum proti  štiepeniu vlasov je jedinečný vlasový prípravok, ktorý intenzívne hydratuje, regeneruje a nekompromisne  chráni pred voľnými radikálmi. Účinne odstraňuje problém štiepenia vlasov, regeneruje vlasové končeky a proti štiepeniu pôsobí i preventívne. Dodáva vlasom žiarivý lesk a eliminuje ich krepovateniu. Obsiahnutý olej z hroznových jadier patrí medzi  najsilnejšie prirodzené  antioxidanty, ktorý je bohatý na bioaktívne látky ako sú bioflavonoidy, nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny skupiny B a vitamín E, minerály ako fosfor, draslík, vápnik a magnézium.  Ako jeden z mála olejov dokáže regulovať mastnotu, takže nezanecháva mastný film. Ďalšie na vlhkosť bohaté zložky významne  zlepšujú zadržiavanie vody vo vlasových vláknach a zanechávajú vlasy hodvábne jemné. Obsiahnutý hodváb zvyšuje lesk vlasov a zlepšuje ich pružnosť a štruktúru. Sérum je vhodné na suché, krepovité, ale i chemicky ošetrované vlasy so sklonom ku krepovateniu.