KOZMETIKA, BEZ KTOREJ SA V SEPTEMBRI NEZAOBÍDETE

  A je to! Je po prázdninách a zatiaľ čo my sme späť z dovolenky, kde sme načerpali spústu energie, naša pokožka vyzerá, ako by potrebovala ďalších pár dní na regeneráciu. Horúčava, UV žiarenie, vietor, soľ alebo chlórovaná voda rovnako ako trebárs klimatizácia našej pokožke príliš neprospievajú a je potrebné po takom letnom hýrení jej dopriať trochu viac starostlivosti, než sme počas leta zvyknutí.

  Legendárne ingrediencie

  Najlepšie ingrediencie, ktoré si vaša pleť môže len priať? Práve tou je materská kašička, ktorá je základom celej našej rady Royal Jelly Ritual. Veľmi výživná a hodnotná látka produkovaná mladými včelami, ktorá pomáha udržať pleť mladú a žiarivú a dáva jej možnosť takmer zastaviť čas. Okrem tejto vymoženosti nájdete ale v prípravkoch Royal Jelly Ritual i exkluzívnu látku zvanú RoyalActive peptid, ktorá je považovaná za tajomstvo dlhovekosti včelích kráľovien. Dokonalý koktail týchto dvoch ingrediencií, doplnený naviac o kyselinu hyalurónovú, med Manuka, bambucké maslo a ďalšiu hŕstku vitamínov nájdete v Royal Jelly revitalizačnom pleťovom kréme, ktorý je v tomto poprázdninovom období perfektnou záchranou. Nielen, že pleť krásne zregeneruje, ale predovšetkým doplní hydratáciu a okamžite zredukuje viditeľné vrásky. A pokiaľ bojujete s pigmentovými škvrnami, potrebujete vysokú ochranu proti slnečnému žiareniu a nechcete sa vzdať pleťových krémov, ktoré dokážu účinne bojovať proti starnutiu pleti, máme pre vás riešenie 2v1. Royal Jelly ochranný fluid SPF 50 totiž všetko dokáže. A určite ho oceníte i na nejakú poriadnu alpskú lyžovačku.

  Suvenír z dovolenky

  Taktiež ste si priviezli z dovolenky niekoľko nechcených suvenírov v podobe pigmentových škvŕn? Nevadí! Ani v tomto prípade to nemusí byť prehratý boj so stále nevzhľadnými fliačkami a stále sa dá niečo urobiť. Oplatí sa vám ale určite začať hneď od základu, čo znamená od základnej starostlivosti o pleť. Pre tieto prípady tu máme celú radu Brightening Dynamics, ktorá rieši nerovnomerný farebný tón, hyperpigmentáciu, nedostatok hydratácie a prvé známky starnutia. Rozjasňujúca denná emulzia SPF 15 pleť krásne rozžiari, pomôže zjednotiť farebný tón a ešte ju ochráni proti nepriaznivým vonkajším vplyvom. Naopak Rozjasňujúci nočný krém pleti dodá potrebnú výživu počas noci a ráno sa zobudíte rovno do krásy.

  Zamerané na oči

  Pokožka okolo očí dostáva v lete najviac zabrať. Je veľmi tenká a oveľa náchylnejšia k nepriaznivým vonkajším podmienkam. Rýchlejšie v nej dochádza k dehydratácii a môže byť taktiež oveľa citlivejšia ako zvyšok pleti. Naviac ostré slnečné lúče nás neustále nútia žmúriť oči, čím môže ľahšie dochádzať k zvýrazneniu mimických vrások. Preto i tu zahájte účinný protiútok. Ako a podľa čoho správne vybrať očný krém nájdete v článku tu.

  Predĺžte si opálenie

  Zatiaľ čo spomienky z dovolenky sú trvalé, naše opálenie nás väčšinou opúšťa veľmi rýchlo. A čo si budeme hovoriť, lúčenie je to veľmi ťažké! Čo tak si to opálenie ešte na nejakú dobu predĺžiť? Čím suchšia je pokožka, tým proces obnovy buniek a tým pádom i rýchlejšie mizne opálenie. Jedinou možnosťou, ako teda opálenie predĺžiť je, dôkladne pokožku hydratovať a to rozhodne tým najlepším, čo môžete. Ideálnym pomocníkom pre tieto prípady je rada Terra One. Je to prírodná zmes organických olejov obohatená o bambucké maslo. A čo viac! Tá vôňa! Ak raz vyskúšate, už nič iné nebudete chcieť. Dokonalá harmonická zmes esenciálnych olejov vytvára nádhernú vôňu, ktorá je pôžitkom pre vaše telo a zmysly. Vybrať si môžete klasické telové mlieko alebo olej. A až vás opálenie definitívne opustí, bude zasa čas siahnuť po obľúbenom samoopaľovacom prípravku. Takže až k tomu dôjde, majte v zásobe Terra One telový peeling, ktorý zbaví pokožku odumretých kožných buniek a rovno ju krásne hydratuje a vyživí.