AKO SI UDRŽAŤ ZDRAVÚ PLEŤ V ZIMNOM OBDOBÍ

   

  Royal Jelly Ritual

  Podarilo sa nám identifikovať kľúčovú súčasť materskej kašičky tzv. royalactin, ktorý je považovaný za tajomstvo mimoriadnej dlhovekosti včelích kráľovien a ktorý sme pridali do našich najnovších produktov kráľovskej rady Royal Jelly Ritual. Každý produkt tejto kozmetickej línie je naviac „nabitý“ zmesou pokrokových aktívnych látok – materskou kašičkou, ayurvédskymi rastlinnými výťažkami a vitamínmi.

   

  V zime najviac pociťujeme napnutie pleti, sčervenanie, šupinatenie až pálenie. Po použití naväzujúcich krokov ošetrenia z rady Royal Jelly Ritual sa pleť rýchlo zmení na jemnú, hydratovanú, upokojenú, zdravú. A zima sa pre vás razom zmení na radostné obdobie.

   

  Prípravky Royal Jelly Ritual naviac výrazne urýchľujú omladenie pokožky, spomaľujú proces starnutia a pomáhajú udržať mladistvý vzhľad pleti. Sú vhodné na všetky typy a stavy pleti v akomkoľvek veku. Súčasťou rady Royal Jelly Ritual je i kozmetický prístroj pracujúci s modernou sonickou technológiou, ktorá je až 10x účinnejšia než bežné čistenie pleti pomocou končekov prstov.

   

  Ošetrenie celého tela

  Kráľovská línia Royal Jelly pomôže nielen pleti, ale celému telu dosiahnuť správne funkcie kože, vyrieši dostatočnú ochranu hlavne v zimnom období a podporí zrýchlenú regeneráciu po záťaži pri zmene klimatických podmienok a teplotných výkyvov. Dobre si poradí s neštandardnými prejavmi, ako sú rozšírené žilky, veľké póry, ekzémové ložiská a podobne. Využite mimoriadnosti objavu novej kráľovskej línie a vyberte si ošetrenie priamo pre vás.

   

  Potrebujete poradiť v starostlivosti o vaše telo nielen behom zimného obdobia? Zaregistrujte sa na našich stránkach, alebo si vyberte vo svojom regióne priamo odborného poradcu, ktorý vám pomôže. Môžete využiť i odbornú poradňu cez internet.