NOVÝ ROK, NOVÝ ZAČIATOK PRE VAŠU PLEŤ

   

  Nový rok 2018 je už v plnom prúde! Nech ste si už dali novoročné predsavzatia alebo nie, je dobre si pre seba urobiť aspoň malý plán, čo by sme v roku 2018 chceli skutočne dosiahnuť. A aké sú najčastejšie novoročné predsavzatia, ktoré si my ženy často dávame?

   

  Určite by sme ich spočítali na prstoch jednej ruky. Chceme schudnúť, začať cvičiť, zlepšiť vzťahy, mať na seba viac času a konečne sa o seba začať starať a viac sa hýčkať. S tými prvými vám asi veľmi neporadíme ( alebo aspoň nie dnes), ale s čím vám môžeme pomôcť hneď je ako sa naučiť o seba starať, ako sa zbaviť tej vrásky na čele, ktorá vám tak vadí, akú používať kozmetiku a ako dosiahnuť také výsledky, aby ste sa cítili naozaj skvele.

  Bilancovanie nad minulým rokom a novoročné predsavzatia

  Príchod nového roka každý vníma odlišne. Pre niekoho môže znamenať príležitosť k novému začiatku, pre iného to môže dôvod k oslave a k bujarej veselici. Nech už to máte akékoľvek, prelom roka bude vždy na zamyslenie a bilancovanie. Čo sa nám za uplynulý rok podarilo alebo nepodarilo, čo sme chceli dosiahnuť , pre čo sme si trebárs nenašli dostatok motivácie a čo by sme mohli alebo chceli v novom roku urobiť úplne inak a možno lepšie.

  Každé predsavzatie je malý rituál a rituály majú v našom živote zmysel a svoje miesto. Pokiaľ sa rozhodnete venovať viac času starostlivosti o vašu krásu, kedy inokedy by ste mali začať než práve teraz, jedine, čo k tomu potrebujete je skoncovať s výhovorkami a rozhodnúť sa, že to naozaj chcete. A kedy inokedy, než práve teraz, na nový rok, kedy to pre vás naozaj môže byť nový začiatok! Vytvorte si preto i vy svoj rituál starostlivosti o pleť a uvidítem že sa hneď budete cítiť lepšie a nielen navonok, ale aj vnútri!

  Ale ako vlastne začať?

  Začnite s odborníkom

  Poznáte to, väčšina dôvodov prečo sa o seba nestaráme, je, že nemáme čas, sme na to už staré, alebo aj mladé, že na nás až tak nezáleží, že to nemá cenu a rovnako ani nevieme, ako na to. Omyl dámy! Každá z nás má rozhodne právo a možnosť si na seba nájsť čas a skutočne si dopriať takú starostlivosť, akú si zaslúži. Urobte to už pre ten pocit.

  Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob je nájsť si naozaj niekoho, kto vám pomôže, poradí a presne vysvetlí, čo vaša pleť potrebuje a naučí vás všetko potrebné, aby ste videli čo najskôr výsledky. Je to lepšie než hodiny vystávať v drogérii, minúť mnoho peňazí a nakoniec zistiť, že vlastne všetky tie fľaštičky nefungujú, nevyhovujú vám alebo vlastne ani neviete, čo s nimi robiť. Ušetríte si tým veľa času, peňazí a taktiež vrások.

  Kde takého odborníka nájdete? Pozrite sa napríklad na zoznam kozmetických štúdií a nájdite si presne to, ktoré sa vám bude páčiť. V našich stúdiách a vybraných kozmetických salónoch dostanete potrebnú starostlivosť, kde zistíte v akej kondícii je vaša pleť, ale taktiež dostanete podrobný návod, ako sa o ňu starať vrátane doporučenia tých najvhodnejších produktov pre vás typ pleti. Naviac si môžete všetko predtým vyskúšať, takže máte istotu, že nekupujete mačku vo vreci. Celú návštevu obsahujúcu kompletnú analýzu, diagnostiku pleti i vyskúšanie prípravkov máte ZADARMO. 

  Začať a hlavne vydržať

  Pokiaľ ste sa rozhodla začať o seba starať, verte, že je to len začiatok. Dôležité je predovšetkým vydržať. Ale nebojte sa, od toho sme tu my. Od nás odchádzate s presným plánom, čo by ste mala so svojou pleťou robiť. Každá kozmetická konzultantka alebo kozmetička vám povie, čo je pre vašu pleť dôležité, a vy sama sa rozhodnete, čím chcete začať.  Či to skúsite pozvoľne,  alebo či do toho pôjdete naplno a chcete pre seba naozaj to najlepšie.

  Vždy sa pre vás snažíme nájsť to najlepšie riešenie, aby si starostlivosť o svoju pleť mohla dopriať každá z nás. A keď sa vám potom stane, že niečo zabudnete alebo ste si nie isté, ako a čím čistiť pleť, kedy používať sérum, ako správne nanášať očný krém alebo čo robiť, keď ste práve na cestách, zdvihnite telefón a my vám radi poradíme. Sme skratka taký priateľ na telefóne.

  Vieme, že každý nová začiatok je trochu ťažký, každá zmena chce nejaký čas a keď si chcete vytvoriť nový návyk, je na to treba minimálne 21 dní. Preto si i vy doprajte svojich 21 dní a uvidíte, že niekedy sa naozaj dejú zázraky!

  Prajeme vám len to najlepšie v roku 2018 a tešíme sa na mnoho krásnych žien v našich štúdiách.